Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kámen, který vyniká nejenom svou zářivou barvou, ale také vzácností. Richard Collection představuje mimořádnou kolekci šperků, která se pyšní tímto ojedinělým drahým kamenem.

Šperky z klenotnictví Richard Collection vynikají originálním designem a použitím afrických drahých kamenů. Díky svým kořenům na africkém kontinentu používají mistři zlatníci často i kámen, který vyniká nejenom svou zářivou barvou, ale také vzácností. Tanzanit lze objevit pouze v Africe a je několikanásobně vzácnější než diamant.

Richard Collection představuje mimořádnou selekci šperků, která se pyšní tímto ojedinělým drahým kamenem. Kombinace tohoto vzácného drahokamu, propracovaného designu a stylové elegance tak vytváří unikátní šperk, do kterého se zamilujete. Nechte se zlákat některým z řady prstenů, náušnic, náramků či přívěšků, vyrobených z 18ti karátového bílého zlata a tanzanitu.

Richard Collection: 10 tajemství vzácného tanzanitu
Richard Collection: 10 tajemství vzácného tanzanitu


10 tajemství tanzanitu
  1. Tanzanit je vzácný drahokam, který se nachází pouze na jednom místě na Zemi, na úpatí hory Kilimandžáro v Tanzanii ve Východní Africe.
  2. Byl objeven v Tanzanii teprve v roce 1967 pastevcem Masaai, který byl hnát dobytek.
  3. Šance objevit ho někde jinde na světě je menší než jedna z milionu.
  4. Tanzanit je tak svou hodnotou tisíckrát vzácnější než například diamant.
  5. Vzhledem k jeho omezené těžbě a limitovanému množství je známý jako "drahokam naší generace".
  6. Po naší generaci, se Tanzanit stane dědictvím, jež bude předáváno dalším generacím.
  7. Při současném tempu těžby se očekává ještě 20 až 25 následujících let možné získávání Tanzanitu ze země.
  8. Vzhledem k jeho vysokému indexu lomu je mimořádně zářivý.
  9. Tanzanit vyniká unikátní kombinací modré a fialové barvy, které přecházejí od intenzivních hlubokých odstínů až po jemné tlumené barvy.
  10. Při čištění by měl být lehce namočen v teplé mýdlové vodě, je potřeba dbát na to, aby nebyl vystavován změnám teploty nebo ultrazvukové činnosti.

Richard Collection: 10 tajemství vzácného tanzanitu
Richard Collection: 10 tajemství vzácného tanzanitu


adresa butiku
Richard Collection
Obecní dům
U Prašné brány 2
Praha 1

O značce
Richard Collection, rodinná firma s bohatou historií, která je psána více jak 5ti generacemi precizních zlatníků, nabízí šperky s vlastním originálním designem inspirovaným divokou africkou přírodou. Zpracování a broušení drahých kamenů zastávají zruční mistři zlatníci, kteří do tvorby vkládají lásku a touhu po dokonalosti. Celý proces je považován za magické umění, jehož výsledkem jsou jedinečné a luxusní šperky, vynikající svou originalitou a jemností. Tvorbě každého kusu je věnován čas a nejvyšší možná pečlivost. Mimo vlastní kolekci šperků nabízí klenotnictví Richard Collection i produkty renomovaných značek Montblanc a Frederique Constant.
 Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.