Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pro tvorbu kolekce Fire and Ice Bogner oslovil několik významných sportovců a umělců, kteří pro značku navrhli speciální model. V nové kolekci se tak odráží mix sportu, umění a kultury.

V roce 1986 natočil Willy Bogner junior úspěšný sportovní film "Fire and Ice", za který dokonce získal Bavorskou filmovou cenu. V roce 1989 značka Bogner vytvořila sportovní kolekci inspirovanou právě tímto filmem. Od té doby uplynulo 25 let a Bogner přichází s novou, originální linií Fire + Ice, vycházející ze současné reinterpretace kultovního filmu. Pro tvorbu této kolekce Bogner oslovil několik významných sportovců a umělců, kteří pro značku navrhli speciální model. Každý z nich si vybral svou oblíbenou scénu z filmu a ztvárnil ji novým způsobem. V nové kolekci Fire + Ice se tak odráží mix sportu, umění a kultury.

Bogner: kolekce Fire and Ice
Bogner: kolekce Fire and Ice


Úspěšný lyžař a člen německého olympijského týmu Bene Mayr pro Bogner vytvořil triko s lyžařským motivem. "Fire and Ice" pro něj byl inspirací a motivoval ho ke sportovní kariéře. Niki Pauls, známá Djka a stylistka celebrit navrhla barevnou uměleckou koláž. Triko s potiskem ohně na přední a motivem ledu na zadní straně znázorňuje nejsilnější momenty filmu.

Bogner: kolekce Fire and Ice
Bogner: kolekce Fire and Ice


Christian Fletcher se stal inspirací pro celou generaci surfařů po celém světě. Pro svůj návrh použil motiv masky, která se ve filmu objevuje a částečně symbolizuje i jeho povahu. Původem z Brazilíe, známy fotograf Felipe Barbosa interpretuje svůj vztah k "Fire and Ice"a vášeň pro sport fotografickým potiskem. Jeho triko se pyšní nevšední kombinací barev a technickou dokonalostí.

Bogner: kolekce Fire and Ice
Bogner: kolekce Fire and Ice


Významný berlínský umělec Dirk Bonn vytvořil svůj návrh za pomocí 3D tisku. Kombinací motivů ohně a ledu tak vzniknul model vyjadřující jeho vlastní pojetí "Fire and Ice" s nádechem hiphopové kultury. Vrcholová lyžařka a členka kanadského národního týmu Julia Murray navrhla triko, které má představovat legendární film jako novou výzvu pro vrcholový sport. Odráží funkčnost a smyl pro design a barvy. Freestylový lyžar Sven Kueenle považuje "Fire and Ice" za svou osobní inspiraci k lyžařskému sportu. Pro svůj návrh si ale vybral breakdancovou scénu.

Bogner: kolekce Fire and Ice
Bogner: kolekce Fire and Ice
 
Tagy: Bogner

Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.