Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Přichází podzim a s ním nepříjemné plískavice, deštivo a šedivé pošmourno. To na náladě nikomu nepřidá. S podzimním splínem ale snadno zatočíte prostřednictvím jasných barev. Pořiďte si náramky Cruciani C v barevných odstínech sledujících aktuální trendy.

Tento jednoduchý, ale elegantní doplněk vyrobený z krajky macramé pracuje s oblíbenými vzory, které mu dodají na rafinovanosti. Je jen na Vás, zda si vyberete variantu se srdcem, populárním čtyřlístkem nebo kulatým dezénem ve tvaru planety Mars.

Podzim v barvách Cruciani C
Podzim v barvách Cruciani C


Každý vzor je dostupný v opravdu široké barevné paletě, a tak náramek snadno sladíte s Vaším outfitem. Není divu, že za 3 roky, kdy je náramek na trhu, se po celém světě prodalo bezmála 15 miliónů těchto drobných doplňků. Oblíbily si je i světové celebrity.

Podzim v barvách Cruciani C
Podzim v barvách Cruciani C


www.braccialetticruciani.net
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.