Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Multifunkční kožená kabelka z ateliéru Franco Arazzi vás bude provázet celý den. Na rozmanité aktivity během dne teď stačí jen jeden "ledvinko-kabelko-psaníčko-taško-batoh"!

"Ráno si zajedete na kole pro noviny a něco na zub s batohem. Do práce přicházíte s kabelkou přes rameno, na jednání si nesete podklady ve spisovce a na služební oběd odcházíte s elegantním psaníčkem v ruce. Odpolední nákupy zvládnete s taškou na rameni a na večerní procházku se psem máte volné ruce s přeloženou kabelkou - malým batůžkem nebo ji připnete kolem boků jako ledvinku. Na noční párty vám stačí malá oválná taštička, která je součástí příslušenství kabelky a další využití vás určitě napadne zítra..."

Multifunkční kožená kabelka Zaino z ateliéru Franco Arazzi
Multifunkční kožená kabelka Zaino z ateliéru Franco Arazzi


Tato multifunkční kabelka, která se mění jako chameleón pouhým překládáním a přepínáním či odepínáním uch, se jmenuje Zaino. Je celokožená, bez podšívky, snadno přístupná z boku na zip. Uvnitř je karabinka na klíče, malá peněženka a připínací oválná taštička na zip, která se dá použít i jako ledvinka zavěšením na poutka od kalhot, nebo na odepínacím uchu, jako malá kabelka.

Kabelka je šitá na zakázku a lze ji objednat ve třech velikostech a v různých barvách hladké kůže či kůže se srstí. Cena je od 2 500 do 4 500 Kč v závislosti na její velikosti a materiálu.

Multifunkční kožená kabelka Zaino z ateliéru Franco Arazzi
Multifunkční kožená kabelka Zaino z ateliéru Franco Arazzi


Kompletní sortiment kabelek je dostupný na webu www.francoarazzi.cz, hotové modely si zákaznice po předchozí domluvě mohou vyzkoušet v uměleckém ateliéru Franco Arazzi v Italské ulici 15, v Praze 2, kde každý originální kousek vzniká.

www.francoarazzi.cz, www.facebook.com/FrancoArazzi
 Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.