Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Na scénu přichází kůže! Dáte přednost kolekci CHUCK TAYLOR ALL STAR LEATHER STUDS v tmavém provedení, CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL LEATHER v příjemných podzimních tónech nebo raději CHUCK TAYLOR ALL STAR VINTAGE LEATHER v originálním retro stylu? Ani s jednou variantou nešlápnete vedle!

Chuck Taylor All Star Leather Studs - model s hvězdným nádechem díky kovovým cvočkům po stranách přichází v kombinaci černé a šedé kůže ve vysokém střihu.

Chuck Taylor All Star Leather Studs
Chuck Taylor All Star Leather Studs


Kolekce Chuck Taylor All Star Seasonal Leather ladí kůži do podzimní hnědé, rezavé, zelené či modré ve vysokém střihu.

Chuck Taylor All Star Seasonal Leather
Chuck Taylor All Star Seasonal Leather


Chuck Taylor All Star Vintage Leather kolekce propojuje kůži vyleštěnou do vysokého lesku a podzimní tóny ve vintage stylu do vysokého střihu.

Chuck Taylor All Star Vintage Leather
Chuck Taylor All Star Vintage Leather


Obchody, kde lze kolekce koupit
Ctas Leather Studs - A3 Sport, Urban Store
Ctas Seasonal Leather - Destroy, Footshop.eu, Fashion Way Point Brno
Ctas Vintage Leather - www.snowboards.cz, www.sporty.cz, Urban Store, www.zoot.cz, Destroy, www.metalshop.cz, www.blackcomb.cz, Fashion Way Point Brno, Robert Zeman - Chomutov

O Converse
Converse Inc. se sídlem v North Andoveru v Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike, Inc. Založená v roce 1908, značka Converse si vydobyla reputaci "America´s Original Sports Company" a je spojována s bohatou tradicí a legendárními botami jako jsou Chuck Taylor All Star, Jack Purcell. Dnes Converse nabízí různorodé portfolio zahrnující pánskou, dámskou i dětskou obuv, oděvy a doplňky. Produkty Converse jsou prodávány ve více než 160 zemích a přes 67 vlastních prodejních míst v USA. Pro více informací navštivte Converse na webu www.conversecz.com.
 
Tagy: Converse

Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.