Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Luxusní značka obuvi z Florencie, Aquazzura.

Zakladatel a designer značky Aquazzura Edgardo Osorio se narodil v Kolumbii. Po absolvování London College of Fashion and Central Saint Martins pracoval pro nejprestižnější značky jako je Salvatore Ferragamo, Sigerson Morrison, René Caovilla nebo Roberto Cavalli. V roce 2011, po deseti letech v oboru, založil luxusní značku Aquazzura. Sídlo je ve Florencii, v blízkosti nejlepších řemeslníků na světě.

Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie
Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie


Název Aquazzura pochází z italského "acqua Azzurra", což znamená, modrá voda. Osoria inspirovalo modré moře na Capri a cítil, že toto slovní spojení dokonale evokuje italský design svěžím a pozitivním způsobem.

Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie
Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie


Aquazzura představuje dokonalou rovnováhu mezi moderním designem a řemeslným zpracováním. Osorio chtěl vytvořit stylové a zároveň nositelné boty pro moderní ženy. To se mu také daří. Aquazzura mísí vytříbený evropský styl, s moderním americkým cítěním a latinským vkusem. Čerpá inspiraci z evropských tradic vysokého řemesla a zároveň vytváří moderní boty, které jsou jak sexy, tak pohodlné.

Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie
Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie


Jak můžete také poznat boty značky Aquazzura?
Na podrážce najdete zlatý ananas, připomínku Kolumbie.

Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie
Aquazzura: luxusní značka obuvi z Florencie


Boty můžete koupit on-line: Net-a-porter.com, Barneys.com, Bergdorfgoodman.com, Neimanmarcus.com, Saksfifthavenue.com, Shoescribe.com
 
Tagy kolekce: cruise kolekce 2015


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.