Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pro jaro/léto 2015 Giuseppe Zanotti zůstává věrný své pověsti. V srdci každé kolekce je vidět vynikající italské řemeslo posíleno touhou po inovaci. Nová kolekce je inspirována krásou přírody, pozitivními náladou hudebních festivalů a kouzlem rocku. Využívá přírodní barvy, materiály a odlesky světla na večerních sandálkách.

Zanotti na toto léto navrhl opět nádherné boty na večer. Elegantní pantofle i sandály s aplikacemi, které jsou inspirované mořem, odráží jeho krásu a tajemství.

Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015
Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015


Na dovolené budete přes den elegantní v hnědých semišových sandálech s jemnými pásky v kaštanové barvě a zdobených zlatými kovovými mušlemi, které jemně ukazují rovnováhu mezi zemí a mořem. Na večer budete pak zářit ve stříbrných z lakované kůže s elegantními "plameny" nebo v černých se zlatým motivem mořských korálů.

Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015
Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015

Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015
Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015

Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015
Giuseppe Zanotti kolekce jaro/léto 2015
 
Tagy: Giueseppe Zanotti

Tagy kolekce: jaro-léto 2015


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.