Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Srdce je symbolem lásky už po několik století. Již rytíři ve středověku bojovali o srdce svých dam pod jeho záštitou. Jak tedy na Valentýna vyjádřit svou lásku lépe, než věnováním šperku ALO diamonds.

Vybrat můžete prsten, náušnice nebo přívěsek buď v klasickém provedení zlata a bílých diamantů, nebo v romantickém duchu s růžovými safíry. Šperky ALO diamonds lze pořídit již od 7 000 Kč, a to v Praze - OC Nový Smíchov, OC Chodov nebo Centrum Černý Most, v Brně v OC Olympia anebo v Ostravě ve Forum Nová Karolina.

Prsten ALO Angel Heart
Luxusní romantický prsten symbolizují srdce naplněné až po okraj láskou v podobě snového růžového safíru obklopeného něžným závojem jiskrného diamantového třpytu.

Náušnice ALO Vulcano
Dárek z lásky může mít mnoho podob a jednou z nich jsou i pompézní honosné diamantové náušnice s romantickými safíry, které sama láska inspirovala.

Prsten ALO Angel Heart a Náušnice ALO Vulcano
Prsten ALO Angel Heart a Náušnice ALO Vulcano


Prsten ALO Lavonia
Romantický prsten se symbolem symbolů, delikátně dekorovaný diamanty s andělským třpytem navždy zachycující nejromantičtější chvíle spojené s láskou.

Náušnice ALO Lanita
Vrcholná romantika v podobě okouzlujících luxusních náušnic ve tvaru srdcí svůdně zahalených něžným diamantovým třpytem.

Prsten ALO Lavonia a Náušnice ALO Lanita
Prsten ALO Lavonia a Náušnice ALO Lanita


Přívěsek ALO Barbera
Luxusní přívěsek ve tvaru srdce, který vyjadřuje emoce pomocí nejsmyslnějšího třpytu andělsky zářících diamantů a romantických safírů.

Přívěsek ALO Barbera, růžové 18kt zlato, 24 diamantů, safír
Přívěsek ALO Barbera, růžové 18kt zlato, 24 diamantů, safír


Přívěsek ALO Instinct Love
Přívěsek ve tvaru srdce, symbolu zamilovaných, posetý nadpozemsky zářícími diamanty, který bude navždy připomínat sílu vaší lásky.

Přívěsek ALO Instinct Love, bílé 18kt zlato, 26 diamantů
Přívěsek ALO Instinct Love, bílé 18kt zlato, 26 diamantů


Více inspirace naleznete na www.alo.cz.
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.