Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pro italskou luxusní značku bot Casadei jsou typické štíhlé ocelové podpatky, které vylepší snad jakýkoliv outfit.

Italská značka bot Casadei byla založena v roce 1958. Quinto a Flora Casadei tehdy vytvořili první kolekci sandálů pro turisty na prázdninách. Jejich syn Cesare Casade je nyní kreativním ředitelem značky. Všechny boty jsou ručně vyráběné v Itálii a žádané po celém světě. Na červeném koberci můžete v jeho luxusních botičkách vidět celebrity jako je Jennifer Lopez, Lady Gaga, Cameron Diaz i Victoria Beckham.

Casadei: kolekce jaro/léto 2015
Casadei: kolekce jaro/léto 2015


Ostrá silueta podpatku je podpis značky Casadei. Z dálky připomíná ocelový nůž, který kontrastuje s elegantním a jemným tvarem boty. Je to perfektní a nezaměnitelná kombinace.

Casadei: kolekce jaro/léto 2015
Casadei: kolekce jaro/léto 2015

Casadei: kolekce jaro/léto 2015
Casadei: kolekce jaro/léto 2015


Majitelka je rozhodně nebude schovávat pod stolem, ale bude je ukazovat na odiv okolí.

Casadei: kolekce jaro/léto 2015
Casadei: kolekce jaro/léto 2015

Casadei
Casadei
 
Tagy: Casadei

Tagy kolekce: jaro-léto 2015


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.