Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kolekce Post Motion módní značky IMRECZEOVA pro jaro/léto 2017 oslavuje lehkost, jednoduchost a svobodu v pohybu. Volné střihy šatů ze vzdušného hedvábí, jemné viskózy nebo křehkého popelínu respektují přirozený pohyb těla. Základní černou a bílou doplňuje výrazná indigově modrá barva.

Hlavní inspirací kolekce pro jaro/léto 2017 byla lehkost a jednoduchost. Minimalistický oděv, který v ničem neomezuje, nenuceně se přizpůsobí tělu a umožňuje naprostou svobodu v pohybu. Šaty mají volné střihy, bez vypasování nebo prsních záševků, a lze je upravit pomocí pásků nebo stahovacích šňůrek. Pod hedvábnými topy a pohodlnými tričky a mikinami v oversized provedení jen náznakem vystupují kontury těla.

"Představovala jsem si pohyb v tiché zpomalené sekvenci, kdy vnímáte každý nepatrný detail a kdy i prosté pokynutí ruky nebo závan větru ve vlasech má v sobě přirozenou poezii a ladnost. Stejného pocitu lehkosti a svobody v pohybu jsem chtěla docílit ve své nové kolekci. Volné střihy ve spojení se splývavými materiály svého nositele nijak nelimitují, vzdušná látka se při pohybu přirozeně vlní a obtéká tělo. Oversized modely z jemného úpletu se přizpůsobí postavě a nebrání jakémukoliv rozsahu pohybu." vysvětluje návrhářka značky Zdeňka Imreczeová.

V kolekci se uplatňují pouze přírodní materiály. Viskózový úplet, bavlněný popelín a v hlavní roli stoprocentní hedvábný krepdešín. Modely jsou monochromatické, nad kontrastní černou a bílou převažuje indigově modrá.

Kolekce Post Motion jaro-léto 2017 módní značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná, modelka: Anna Šebelová
Kolekce Post Motion jaro-léto 2017 módní značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná, modelka: Anna Šebelová


"Přírodní hedvábný krepdešín jsem jako hlavní materiál kolekce zvolila záměrně. Šaty z něj na těle téměř nevnímáte. Hedvábí doplňuje jemný viskózový úplet a bavlněný popelín s mírně lesklou úpravou. Nechala jsem maximálně vyznít přirozené vlastnosti látek, křehkost popelínu, pohodlí úpletu a sametovou lehkost hedvábí. Vznikla kolekce oblečení, která ženám umožní cítit se v oděvu volně a svobodně." doplňuje Zdeňka Imreczeová.


ZDEŇKA IMRECZEOVÁ je česká módní návrhářka. Vystudovala v ateliéru módní tvorby na UMPRUM v Praze, s roční stáží na pařížské ESAA Duperré. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy, pod současnou značkou IMRECZEOVA.
Za svou práci byla několikrát nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Módní designér roku. V roce 2011 získala Hlavní cenu šéfredaktorů Designbloku a v roce 2012 a 2014 se účastnila evropského finále mezinárodní soutěže The International Woolmark Prize v Londýně a v Paříži.
Pod značkou IMRECZEOVA vzniká dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily. Minimalistický základ kolekcí doplňují jak jemně elegantní ženské kusy, tak modely pohrávající si s maskulinní formou a střihem.

Oblečení je možno zakoupit v showroomu značky na Letné (Šmeralova 16, Praha 7).
www.imreczeova.com

Campaign
foto: Michaela Dzurná
modelka: Do Thu Trang (autorka blogu Asijatka.cz, nominovaného na cenu Magnesia Litera, držitelka ocenění Novinářská křepelka pro novináře do 33 let)
MUAH: Michaela Dzurná

Lookbook
foto: Michaela Dzurná
modelka: Anna Šebelová
MUAH: Michaela Dzurná


Kolekce Post Motion jaro-léto 2017 módní značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná, modelka: Do Thu Trang
Kolekce Post Motion jaro-léto 2017 módní značky IMRECZEOVA, foto: Michaela Dzurná, modelka: Do Thu Trang
 
Tagy: IMRECZEOVA

Tagy kolekce: jaro-léto 2017


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.