Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.The Chemistry Gallery pořádá svou poslední výstavu na stávající adrese Bubenská 1, Praha 7. V těchto prostorách se konalo celkem 45 výstav, na nichž bylo představeno přes 70 umělců. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 30. 11. 2017 od 19.00 hodin.

Výstava bude probíhat od 1. 12. do 15. 12. 2017.

Na výstavě Vášeň, která nejlépe vystihuje to, co se zde uplynulých 5 let odehrálo se představí tito umělci:
Jan Uldrych, Ján Vasilko, Lucie J. Skřivánková, Tomáš Jetela, Michal Ožibko, Dávid Kurňavka, Marek Nenutil, Alžběta Josefy, Zeb One, Tomáš Němec, Sadofsky&Trantina, Jan Vytiska, Barbora Myslikovjanová, Aleš Brázdil, Tomáš Tichý, XYZ project, Josefína Jonášová, Magdalena Staňková, Barbora Krninská, Veronika Durová, Tomáš Skála, Kryštof Hošek, Ondřej Oliva, Matěj Hájek, Stanko&Sequens, Epos 257, Pavel Šebek, Filip Kudrnáč, Jakub Uksa, Tadeáš Kotrba, Samuel Paučo, Michal Škapa, Jan Mikulka, Zdeněk Trs, Jakub Hubálek, Pavel Příkaský, Pasta Oner, Michal Cimala, Jan Kaláb, Jan Hladil, Pavel Karafiát, Tomáš Vavříček, Ira Svobodová, Václav Misař, xDog, Matěj Olmer.

Výstava na téma Vášeň, The Chemistry Gallery
Výstava na téma Vášeň, The Chemistry Gallery


The Chemistry Gallery vznikla již před devíti lety v říjnu 2008, jejím zakladatelem je Petr Hájek, který působí v roli uměleckého ředitele. Galerie je v českém prostředí ojedinělá svým výlučným zaměřením na mladé začínající autory, kterým již devět let pomáhá se vstupem do uměleckého prostředí. Výstavní program galerie je výrazně ovlivněn českou streetartovou a graffiti scénou, neboť galerie každoročně prezentuje také autory vycházející z tohoto podhoubí.

Za celou dobu své existence zrealizovala The Chemistry Gallery více než 100 výstav, a to zejména nejmladší generaci nastupujících českých vizuálních umělců. Kromě toho galerie prezentovala české autory na prestižních zahraničních veletrzích umění v Basileji, Kolíně nad Rýnem nebo v New Yorku. Od minulého roku je součástí Chemistry také designový obchod The Chemistry Design Store v centru Prahy (U Lužického semináře 11, Praha 1) a pod hlavičkou The Chemistry Music realizuje galerie také hudební akce zaměřené zejména na alternativní elektronickou hudbu. Majitel galerie Petr Hájek je také uměleckým ředitelem akce Czech Design Week, mezinárodního festivalu designu, jehož další ročník začne již příští pondělí 27. 11. 2017 v prostorách Hybernská 4.

V současnosti hledá The Chemistry Gallery své nové působiště a otevření nového prostoru je plánováno na březen nebo duben 2018. Na stávající adrese bude galerie kvůli plánované rekonstrukci budovy, ve které působí, fungovat jen do poloviny prosince letošního roku. Poslední vernisáž tedy proběhne na stávající adrese The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7. www.thechemistry.cz
 
Tagy kolekce: extravagance | podzim-zima 2017


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.