Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.


Ailleurs... Někde jinde...Louis Vuitton přináší představu léta - ročního období, kdy, nespoutaní a lačnící po dobrodružství, sníme o exotických destinacích a zážitcích. Ale nemusíme nikam jezdit - podobnou atmosféru navodí i živá, sytá barva či perfektní doplněk.
Hledáte inspiraci pro stylové dobrodružství? Možná se vám zalíbí některý ze třech na plátěných letních taškách, které prostě musíte mít. Potisk sice vypadá jako jemný akvarel, ale jeho spontánní výraz je výsledkem sofistikovaného sítotiskového procesu, který zdokonalila značka Louis Vuitton.Promenade připomíná slávu legendárních letovisek, klidných procházek a nečekaných setkání pod korunou vysoké palmy. Z Escale dýchá věčná krása bílého písku, modrého moře a dlouhých, pomalu plynoucích hodin poklidného čtení knížky pod pestrobarevným slunečníkem. Naproti tomu Aventure nabízí exotiku - tropický prales s bujnou vegetací a opicemi, které se hravě houpají na větvích.Spontánnost potisků je vyvážena sofistikovanými detaily letních tašek, které mají ucha s teletiny, jejichž délka se dá nastavit podle potřeby, zlaté kování, kultovní plaketu Louis Vuitton Inventeur a vnitřní vložku v barevném vzoru Monogram.

Každý typ se nabízí ve dvou velikostech - menší je ideální do města, zatímco větší se hodí zejména na pláž, například v kombinaci s plážovým ručníkem Promenade z luxusně měkkého bavlněného froté.Motivy Promenade a Escale se objeví též na bavlněných letních šátcích, které jsou tak lehké, že budou elegantně povlávat v letním vánku, a na roztomilých přívěšcích na tašky. U přívěšku Escale je to plážový domek a u přívěšku Promenade palmička, které ve společnosti stylizovaných kvítků Monogram visí na zlatém řetízku.

Kolekci Ailleurs uzavírají letní sandály, těžící z kontrastu ležérního a pohodlného korkového klínku a elegance úzkých pásků v paletě zelených a modrých odstínů. Motiv Aventure se navíc objeví na stěžejních kouscích letního šatníku, flitry zdobeném tričku a šatech bez ramínek z bavlny a hedvábí - k tomu, abyste elegantně doplula z pláže do koktejlového baru, skutečně více nepotřebujete.

www.louisvuitton.com
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.