MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Ani ne za měsíc tu máme Velikonoce a budeme zase pracovat na barevných vajíčkách a kupovat čokolády. Máme tady ale voňavou alternativu od LUSH. Vymazlená vajíčka, koupelovou bombu ve tvaru zajíčka nebo pěnu, která vypadá jako mrkev ze záhonu.
Na Výstavišti Praha Holešovice na vás 10. - 11. dubna čekají jarní trendy v oblasti kosmetiky, líčení, kadeřnictví a nehtového designu. Seznámíte se i s novinkami v oblasti wellness, relaxace a zdravého životního stylu.
Podívejte se živě na internetu na dámskou módní přehlídku Louis Vuitton pro podzim 2015.


Přichází jaro, příroda se probouzí a znovu ožívají barvy. Stejně nedočkavě vyhlížíme jarní změny v módě, líčení i účesech. Inspiraci můžete načerpat na World of Beauty 13. a 14. března.
Šperky z luxusní kolekce Tiffany Blue Book 2015 zářily na předávání Oscarů.
Vždy nositelné a slušivé jarní kabáty v kombinaci se správně zvoleným outfitem se hodí pro běžné nošení i slavnostní příležitosti. Jejich dokonalý střih s páskem dává zelenou v podstatě každé postavě.
Jako odměnu za věrnost připravilo klenotnictví HALADA pro své příznivce jarní překvapení. V čase náramkových týdnů dostanete k nákupu náramek z kolekce Capolavoro.
Máme pro Vás 4 vstupenky na Ladiest night, v Cinema City Nový Smíchov 17. února 2015. Uvidíte předpremiéru filmu Teorie všeho, dostanete welcome drink a můžete vyhrát úžasné ceny v tombole.


Největší řetězec multikin v České republice slaví Valentýna s vámi, a proto jsou pro zákazníky multikin Cinema City v období od 12. do 15. února připraveny speciální valentýnské akce.
Srdce je symbolem lásky už po několik století. Již rytíři ve středověku bojovali o srdce svých dam pod jeho záštitou. Jak tedy na Valentýna vyjádřit svou lásku lépe, než věnováním šperku ALO diamonds.
<<< 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.