MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Dva dny plné zážitků a inspirace slibuje letňanský veletržní areál na konci prvního zářijového týdne. Od pátku 5. září tam bude probíhat kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA.
Přijďte si vychutnat léto! Letní odpočinek na příjemném místě s kvalitním filmem a sklenkou lahodného drinku v ruce si letos si mohou užít v Praze všichni tím nejpohodovějším způsobem.
Centrum Chodov bude v sobotu 30. srpna pulzovat energií v rytmu zumby. Na jeho střeše se totiž uskuteční již 6. ročník zumba maratonu.


Senzační rytmy na senzační pláži: společnost NEW YORKER již potřetí uspořádala na chorvatském ostrově Pag největší evropský hip-hopový plážový festival.
Čtyři měsíce zdravých kvasných nápojů z Lednice! Unikátní program zdravých kvasných nápojů přináší VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE.
Na festivalu uměleckého skla Glass Fest Karlovy Vary 2014 se uskutečnila módní přehlídka slovenské návrhářky Jany Pištejové s názvem Dream of Californication.
Centrum Chodov s příchodem letních prázdnin rozšířilo portfolio prodejen s módou o další unikátní značku, která zde představila svou první českou vlajkovou loď. Adidas NEO, svěží přírůstek legendární značky, nabízí originální mladistvou módu.
Galerie Minea ve spolupráci s Euronova Group pořádá 14. ročník festivalu uměleckého skla Glass Fest Karlovy Vary 2014. Poprvé v historii jsme měli možnost na vlastní oči spatřit přímo na Vřídelní kolonádě luxusní módní show v režii slovenské návrhářky Jany Pištejové.


Máme pro Vás 2 kuchařky od Denisy Bartošové, které obsahují nejen báječné recepty na jedlé dárky pro děti, maminky, tatínky, partnery a mnohé další, ale také originální nápady na jejich balení. S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku.
21. června odstartovala letní soutěž "LETNÍ SELFIE S DEERS", která potrvá do konce srpna. Pravidla jsou jednoduchá. Vyhrát můžete poukazy na šperky Deers spolu s gurmánskými zážitky, parfémy i luxusní kosmetikou.
<<< 13.3 14.3 15.3 16.3 17.3 18.3 19.3 20.3 21.3 22.3 23.3 24.3 25.3 26.3 27.3 28.3 29.3 30.3 31.3 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.