MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Galerie Minea ve spolupráci s Euronova Group pořádá 14. ročník festivalu uměleckého skla Glass Fest Karlovy Vary 2014. Poprvé v historii jsme měli možnost na vlastní oči spatřit přímo na Vřídelní kolonádě luxusní módní show v režii slovenské návrhářky Jany Pištejové.
Máme pro Vás 2 kuchařky od Denisy Bartošové, které obsahují nejen báječné recepty na jedlé dárky pro děti, maminky, tatínky, partnery a mnohé další, ale také originální nápady na jejich balení. S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku.
21. června odstartovala letní soutěž "LETNÍ SELFIE S DEERS", která potrvá do konce srpna. Pravidla jsou jednoduchá. Vyhrát můžete poukazy na šperky Deers spolu s gurmánskými zážitky, parfémy i luxusní kosmetikou.


Každý, kdo pravidelně cestuje v MHD, potvrdí, že v horkých letních dnech není vzduch v dopravních prostředcích zrovna příjemný a svěží. Přitom by kromě otevření všech oken stačilo tak málo - použít účinný antiperspirant.
Každoroční nejvýznamnější ocenění pro testování bez pokusů na zvířatech, jejímž pořadatelem je britská kosmetická značka LUSH.
Největší evropský hiphopový plážový festival proběhne opět ve spolupráci se společností NEW YORKER 23. - 25. července na ostrově Pag v Chorvatsku.
Louis Vuitton nabízí výběr kabelek a psaníček na večerní party nejen pro Karlovarsky festival.
Máme pro vás 3 hedvábné šátky od luxusní rakouské značky Sportalm. Přidejte do svého letního šatníku i elegantní doplněk na večer k tričku nebo halence.


Diesel Black Gold, moderní soudobá divize značky Diesel, oslaví letos v červnu otevření své nové značkové prodejny na adrese 21 Conduit Street v Londýně. Je to první globální concept store pod kreativním vedením Andrease Melbostada.
V sobotu 21. června v Centru Chodov odstartuje závod v běhu na podpatcích, který tematicky podpoří exkluzivní výstavu Shoemánie a určitě potěší všechny milovnice bot.
<<< 14.4 15.4 16.4 17.4 18.4 19.4 20.4 21.4 22.4 23.4 24.4 25.4 26.4 27.4 28.4 29.4 30.4 31.4 32.4 33.4 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.