MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Senzační rytmy na senzační pláži: společnost NEW YORKER již potřetí uspořádala na chorvatském ostrově Pag největší evropský hip-hopový plážový festival.
Čtyři měsíce zdravých kvasných nápojů z Lednice! Unikátní program zdravých kvasných nápojů přináší VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE.
Na festivalu uměleckého skla Glass Fest Karlovy Vary 2014 se uskutečnila módní přehlídka slovenské návrhářky Jany Pištejové s názvem Dream of Californication.


Centrum Chodov s příchodem letních prázdnin rozšířilo portfolio prodejen s módou o další unikátní značku, která zde představila svou první českou vlajkovou loď. Adidas NEO, svěží přírůstek legendární značky, nabízí originální mladistvou módu.
Galerie Minea ve spolupráci s Euronova Group pořádá 14. ročník festivalu uměleckého skla Glass Fest Karlovy Vary 2014. Poprvé v historii jsme měli možnost na vlastní oči spatřit přímo na Vřídelní kolonádě luxusní módní show v režii slovenské návrhářky Jany Pištejové.
Máme pro Vás 2 kuchařky od Denisy Bartošové, které obsahují nejen báječné recepty na jedlé dárky pro děti, maminky, tatínky, partnery a mnohé další, ale také originální nápady na jejich balení. S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku.
21. června odstartovala letní soutěž "LETNÍ SELFIE S DEERS", která potrvá do konce srpna. Pravidla jsou jednoduchá. Vyhrát můžete poukazy na šperky Deers spolu s gurmánskými zážitky, parfémy i luxusní kosmetikou.
Každý, kdo pravidelně cestuje v MHD, potvrdí, že v horkých letních dnech není vzduch v dopravních prostředcích zrovna příjemný a svěží. Přitom by kromě otevření všech oken stačilo tak málo - použít účinný antiperspirant.


Každoroční nejvýznamnější ocenění pro testování bez pokusů na zvířatech, jejímž pořadatelem je britská kosmetická značka LUSH.
Největší evropský hiphopový plážový festival proběhne opět ve spolupráci se společností NEW YORKER 23. - 25. července na ostrově Pag v Chorvatsku.
<<< 14.4 15.4 16.4 17.4 18.4 19.4 20.4 21.4 22.4 23.4 24.4 25.4 26.4 27.4 28.4 29.4 30.4 31.4 32.4 33.4 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.