MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Ve všech českých prodejnách Marks & Spencer můžete za 100 korun zakoupit ve dnech 20. - 22. června jednu z designových látkových tašek, které speciálně navrhli tři mladí talentovaní studenti Módní tvorby na UMPRUM a přispějete na vybudování nové dětské čekárny na oddělení ORL v nemocnici v Ostravě.
Máme pro vás 2 kuchařky šéfkuchaře Romana Dolejše, které vám umožní uvařit si autentické recepty ze všech míst, kde jako kuchař působil (Rakousko, Švýcarsko, Karibik, zaoceánská loď nebo soukromý ostrov), a navíc také nahlédnout do zákulisí kuchařské profese a zjistit, jak to chodí v kuchyních luxusních hotelů.
Podpořit výzvu pro 3000 nových dárců krve v kampani Umět žít znamená umět darovat přišly do Thomayerovy nemocnice zpěvačky Monika Bagárová a Kamila Nývltová a modelka Veronika Procházková.


Grace´n´Glamour: Tváří v tvář českým návrhářům. V sobotu 31. 5. 2014 se tradičně v hotelu Mandarin Oriental, Prague na Malé Straně uskuteční módní prodejní prezentace Grace´n´Glamour. Mezi vystavujícími návrháři se opět objeví zvučná jména, ale i začínající a velmi nadaní tvůrci.
Italská značka představuje speciální náramek od Ani Geislerové, který bude pomáhat Nadaci Terezy Maxové.
Havana Club se s novou kampaní objevuje poprvé na českých televizních obrazovkách. Havana Club je jedinečný a kvalitní kubánský rum. Pravé Cuba Libre je s tříletým rumem Havana Club.
Ice&Fire - Zažij ledovou a pálivou chuť v jednom... vyzkoušej sílu živlů!
Autogramiády a besedy s autory nakladatelství, 40% sleva na novinky 2014, 50% sleva na všechny ostatní knihy.


V sobotu 24. 5. 2014 se v O2 aréně v Praze uskuteční již 13. ročník největší aerobic-fitnessdance party ve střední Evropě - Reebok WELLNESS MARATHON. My pro vás máme soutěž o dárkové balíčky Wellness Marathonu a 2 vstupenky.
Louis Vuitton vůbec poprvé představí svoji kolekci Cruise na přehlídkovém mole a má tu čest, že přehlídka proběhne právě v prestižní destinaci - v Monackém knížectví.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.