MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Máme pro vás 3 hedvábné šátky od luxusní rakouské značky Sportalm. Přidejte do svého letního šatníku i elegantní doplněk na večer k tričku nebo halence.
Diesel Black Gold, moderní soudobá divize značky Diesel, oslaví letos v červnu otevření své nové značkové prodejny na adrese 21 Conduit Street v Londýně. Je to první globální concept store pod kreativním vedením Andrease Melbostada.
V sobotu 21. června v Centru Chodov odstartuje závod v běhu na podpatcích, který tematicky podpoří exkluzivní výstavu Shoemánie a určitě potěší všechny milovnice bot.


Legendární americké klenotnictví Tiffany & Co. včera slavnostně otevřelo obrovský vlajkový obchod v centru Paříže. Několikapatrový flagship store o rozloze téměř 1000 m2 se nachází na jedné z nejprestižnějších adres světa, pařížské Champs Élysées.
Ve všech českých prodejnách Marks & Spencer můžete za 100 korun zakoupit ve dnech 20. - 22. června jednu z designových látkových tašek, které speciálně navrhli tři mladí talentovaní studenti Módní tvorby na UMPRUM a přispějete na vybudování nové dětské čekárny na oddělení ORL v nemocnici v Ostravě.
Máme pro vás 2 kuchařky šéfkuchaře Romana Dolejše, které vám umožní uvařit si autentické recepty ze všech míst, kde jako kuchař působil (Rakousko, Švýcarsko, Karibik, zaoceánská loď nebo soukromý ostrov), a navíc také nahlédnout do zákulisí kuchařské profese a zjistit, jak to chodí v kuchyních luxusních hotelů.
Podpořit výzvu pro 3000 nových dárců krve v kampani Umět žít znamená umět darovat přišly do Thomayerovy nemocnice zpěvačky Monika Bagárová a Kamila Nývltová a modelka Veronika Procházková.
Grace´n´Glamour: Tváří v tvář českým návrhářům. V sobotu 31. 5. 2014 se tradičně v hotelu Mandarin Oriental, Prague na Malé Straně uskuteční módní prodejní prezentace Grace´n´Glamour. Mezi vystavujícími návrháři se opět objeví zvučná jména, ale i začínající a velmi nadaní tvůrci.


Italská značka představuje speciální náramek od Ani Geislerové, který bude pomáhat Nadaci Terezy Maxové.
Havana Club se s novou kampaní objevuje poprvé na českých televizních obrazovkách. Havana Club je jedinečný a kvalitní kubánský rum. Pravé Cuba Libre je s tříletým rumem Havana Club.
<<< 15.5 16.5 17.5 18.5 19.5 20.5 21.5 22.5 23.5 24.5 25.5 26.5 27.5 28.5 29.5 30.5 31.5 32.5 33.5 34.5 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.