MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Autogramiády a besedy s autory nakladatelství, 40% sleva na novinky 2014, 50% sleva na všechny ostatní knihy.
V sobotu 24. 5. 2014 se v O2 aréně v Praze uskuteční již 13. ročník největší aerobic-fitnessdance party ve střední Evropě - Reebok WELLNESS MARATHON. My pro vás máme soutěž o dárkové balíčky Wellness Marathonu a 2 vstupenky.
Louis Vuitton vůbec poprvé představí svoji kolekci Cruise na přehlídkovém mole a má tu čest, že přehlídka proběhne právě v prestižní destinaci - v Monackém knížectví.


Letos připadá na 11. května. Poděkujte mamince za všechno krásný dárkem z M&S.
Každý rok se po celém světě slaví Den matek, kdy svým maminkám připomínáme, jak je máme rádi. V České republice tento svátek připadá na druhou květnovou neděli, letos tedy na 11. 5.
Při příležitosti uvedení nové kolekce plavek uspořádala italská značka velkolepou módní show. Prezentace nové kolekce pro vybrané osobnosti a média z celého světa se konala v italském městě lásky - ve Veroně.
Reebok bude i v letošním roce naplňovat své poslání a opět bude povzbuzovat lidi k pohybu, který si mohou naplno užít.
V kurzu je praktičnost a výrazné barvy. První horké letní dny, tak můžete využít k hravému experimentování s různými texturami a krásnými odstíny. Osvěžení přichází s velkou letní limitkou Allurging Aquatic, která vás nadchne svým krásným vodním designem.


Schwarzkopf Elite Model Look hledá v dubnu naděje světového modelingu v Centru Chodov (2. dubna) a Centru Černý Most (12. dubna). Letos poprvé se jich mohou zúčastnit i chlapci. Ambasadorkou tohoto ročníku soutěže se stala topmodelka a herečka Pavlína Němcová, která zároveň castingy provede v roli moderátorky.
Křehké, rafinované a univerzální - takové jsou šperky, které značka Swarovski s vytříbeným smyslem pro módu vybrala jako tip na dárek ke Dni matek 2014. Kombinací kovové galvanizace a vkusných barev křišťálu dokáže tento výběr vkusně doplnit outfit pro každou příležitost.
<<< 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.