MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Každý rok se po celém světě slaví Den matek, kdy svým maminkám připomínáme, jak je máme rádi. V České republice tento svátek připadá na druhou květnovou neděli, letos tedy na 11. 5.
Při příležitosti uvedení nové kolekce plavek uspořádala italská značka velkolepou módní show. Prezentace nové kolekce pro vybrané osobnosti a média z celého světa se konala v italském městě lásky - ve Veroně.
Reebok bude i v letošním roce naplňovat své poslání a opět bude povzbuzovat lidi k pohybu, který si mohou naplno užít.


V kurzu je praktičnost a výrazné barvy. První horké letní dny, tak můžete využít k hravému experimentování s různými texturami a krásnými odstíny. Osvěžení přichází s velkou letní limitkou Allurging Aquatic, která vás nadchne svým krásným vodním designem.
Schwarzkopf Elite Model Look hledá v dubnu naděje světového modelingu v Centru Chodov (2. dubna) a Centru Černý Most (12. dubna). Letos poprvé se jich mohou zúčastnit i chlapci. Ambasadorkou tohoto ročníku soutěže se stala topmodelka a herečka Pavlína Němcová, která zároveň castingy provede v roli moderátorky.
Křehké, rafinované a univerzální - takové jsou šperky, které značka Swarovski s vytříbeným smyslem pro módu vybrala jako tip na dárek ke Dni matek 2014. Kombinací kovové galvanizace a vkusných barev křišťálu dokáže tento výběr vkusně doplnit outfit pro každou příležitost.
Otevření moderního nadčasového butiku značky Baldinini na adrese Havířská 5, Praha 1 se v úterý večer stalo výjimečnou společenskou událostí. Na pomyslné křtiny přiletěl sám majitel značky Gimmi Baldinini.
Včera, 9. března byli vyhlášeni vítězové Výročních cen Akademie designu České republiky Czech Grand Design. Slavnostní večer proběhl ve Stavovském divadle a záznam z ceremoniálu přinese Česká televize dnes, v pondělí 10. března ve 20.25 na ČT art.


Rock & Pop for Fashion, módně-hudební akce pro 1000 lidí proběhne 21. března 2014 v ateliérech Barrandov Studio. Velkolepá show pěti přehlídek a čtyř živých hudebních vystoupení začne ve 20 hodin.
Obnovte svůj šatník a dejte starému oblečení budoucnost! Marks & Spencer v Česku poprvé spouští recyklační výměnu oblečení. Akce poběží od 13. 3. až do září ve spolupráci se společností I:CO a UNICEF.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.