MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Schwarzkopf Elite Model Look hledá v dubnu naděje světového modelingu v Centru Chodov (2. dubna) a Centru Černý Most (12. dubna). Letos poprvé se jich mohou zúčastnit i chlapci. Ambasadorkou tohoto ročníku soutěže se stala topmodelka a herečka Pavlína Němcová, která zároveň castingy provede v roli moderátorky.
Křehké, rafinované a univerzální - takové jsou šperky, které značka Swarovski s vytříbeným smyslem pro módu vybrala jako tip na dárek ke Dni matek 2014. Kombinací kovové galvanizace a vkusných barev křišťálu dokáže tento výběr vkusně doplnit outfit pro každou příležitost.
Otevření moderního nadčasového butiku značky Baldinini na adrese Havířská 5, Praha 1 se v úterý večer stalo výjimečnou společenskou událostí. Na pomyslné křtiny přiletěl sám majitel značky Gimmi Baldinini.


Včera, 9. března byli vyhlášeni vítězové Výročních cen Akademie designu České republiky Czech Grand Design. Slavnostní večer proběhl ve Stavovském divadle a záznam z ceremoniálu přinese Česká televize dnes, v pondělí 10. března ve 20.25 na ČT art.
Rock & Pop for Fashion, módně-hudební akce pro 1000 lidí proběhne 21. března 2014 v ateliérech Barrandov Studio. Velkolepá show pěti přehlídek a čtyř živých hudebních vystoupení začne ve 20 hodin.
Obnovte svůj šatník a dejte starému oblečení budoucnost! Marks & Spencer v Česku poprvé spouští recyklační výměnu oblečení. Akce poběží od 13. 3. až do září ve spolupráci se společností I:CO a UNICEF.
Kolekce podzim/zima 2014, která působí podvědomě, apeluje na kolektivní nevědomí a simuluje naši afektivní paměť. Nikdy nás neomrzí tyto nadčasové kousky - jsou to naši věrní přátelé.
Blíží se udílení Výročních cen Akademie designu ČR Czech Grand Design! Sledovat jej můžete v pondělí 10. 3. ve 20:25 hodin na ČT art.


I v letošním roce bude Reebok naplňovat své poslání, opět bude povzbuzovat lidi k pohybu, který si mohou naplno užít. Live With Fire pro Reebok znamená "žít s vášní" a naplno. Delta ve znaku Reebok je symbol fyzické a mentální zdatnosti a také sociální sounáležitosti.
První máj je v mnoha světových kulturách významný den. Ve Velké Británii většina měst oslavuje jaro volbou májové královny. Ve Francii všichni obdarovávají své blízké a milované kytičkami konvalinek.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.