MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Blíží se udílení Výročních cen Akademie designu ČR Czech Grand Design! Sledovat jej můžete v pondělí 10. 3. ve 20:25 hodin na ČT art.
I v letošním roce bude Reebok naplňovat své poslání, opět bude povzbuzovat lidi k pohybu, který si mohou naplno užít. Live With Fire pro Reebok znamená "žít s vášní" a naplno. Delta ve znaku Reebok je symbol fyzické a mentální zdatnosti a také sociální sounáležitosti.
První máj je v mnoha světových kulturách významný den. Ve Velké Británii většina měst oslavuje jaro volbou májové královny. Ve Francii všichni obdarovávají své blízké a milované kytičkami konvalinek.


Podívejte se na přehlídku Louis Vuitton podzim/zima 2014-2015 na internetu živě. 5. března v 10.00 hodin, Paříž.
Francouzská značka luxusní obuvi a doplňků Minelli otevírá v Nákupní galerii Myslbek nový obchod a showroom v jednom. Už na začátku března bude v butiku představena kolekce na jaro a léto 2014, která je tradičně přehlídkou francouzské elegance a italské kvality.
Speciální edice pravé irské whiskey Jameson právě v prodeji.
Velikonoční sladkosti, které budou letos limitovaně na prodejnách s potravinovou sekcí M&S. Rozhodně je z čeho vybírat: luxusní velká čokoládová vejce (ručně zdobená), roztomilí zajíčci a kuřátka s různými náplněmi, vtipně balené cukrové želé a mini cukrovinky pro spoustu koledníků.
Do kin se v květnu chystá nový celovečerní dokument o Olze Havlové od tvůrců filmu Občan Havel. Ve festivalové premiéře bude film Olga uveden na lidskoprávním festivalu Jeden svět.


Všechny vyhlášené restaurace, které nabízejí zahraniční kuchyni z různých světových regionů, vedou většinou ti, kdo se v dané zemi narodili. Chutě a vůně své země mají zkrátka v genech. Stejně tak je tomu i v případě restaurace Chorvatský mlýn v Praze 6 - Dejvicích, v blízkosti Šáreckého údolí.
Praha oslaví příchod nové módní sezóny ve velkém stylu. Právě první jarní den, 21. března 2014 proběhne velkolepá akce Rock & Pop for Fashion.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.