MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Francouzská značka luxusní obuvi a doplňků Minelli otevírá v Nákupní galerii Myslbek nový obchod a showroom v jednom. Už na začátku března bude v butiku představena kolekce na jaro a léto 2014, která je tradičně přehlídkou francouzské elegance a italské kvality.
Speciální edice pravé irské whiskey Jameson právě v prodeji.
Velikonoční sladkosti, které budou letos limitovaně na prodejnách s potravinovou sekcí M&S. Rozhodně je z čeho vybírat: luxusní velká čokoládová vejce (ručně zdobená), roztomilí zajíčci a kuřátka s různými náplněmi, vtipně balené cukrové želé a mini cukrovinky pro spoustu koledníků.


Do kin se v květnu chystá nový celovečerní dokument o Olze Havlové od tvůrců filmu Občan Havel. Ve festivalové premiéře bude film Olga uveden na lidskoprávním festivalu Jeden svět.
Všechny vyhlášené restaurace, které nabízejí zahraniční kuchyni z různých světových regionů, vedou většinou ti, kdo se v dané zemi narodili. Chutě a vůně své země mají zkrátka v genech. Stejně tak je tomu i v případě restaurace Chorvatský mlýn v Praze 6 - Dejvicích, v blízkosti Šáreckého údolí.
Praha oslaví příchod nové módní sezóny ve velkém stylu. Právě první jarní den, 21. března 2014 proběhne velkolepá akce Rock & Pop for Fashion.
Centrum Chodov připravilo pro všechny zamilované online soutěž o romantický zájezd pro dva do italských Benátek. Zapojit se do ní může každý, kdo odešle své valentýnské přání na speciální webovou stránku Centra Chodov.
Fashion show LUXURY STYLE, která se koná 17. února od 19:00 v pavilonu P brněnského výstaviště, nabídne módní přehlídku exkluzivních značek John Richmond a Corneliani spojenou s prezentací luxusních šperků Bvlgari.


Přelomový přenos z Metropolitní opery v New Yorku, který poprvé představí český titul - Dvořákovu Rusalku ve hvězdném obsazení - zcela výjimečně nabídne společnost Aerofilms ke zhlédnutí také na projekci pod širým nebem v samém srdci Prahy, přístupné zdarma a všem.
Lednové slevy jsou sice v plném proudu, avšak stále je na co se těšit. Třeba německá módní a lifestylová značka s.Oliver postupně nabízí extra slevu na již zlevněné zboží či finální slevy ve výši až 70 %.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.