MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Duše Šumavy sídlí u pramene říčky Vydry, která východní části hor vdechuje neopakovatelnou atmosféru. Na dohled od pramene vyrůstá ze stráně pod lesem Klostermannova chata, chráněná památka s maximálně možným komfortem.
Budova Pavilon, jedna z významných industriálních památek a dominant pražských Vinohrad po kompletní rekonstrukci znovu ožívá a veřejnosti nabízí mimo jiné originální koncept prodejní a výstavní galerie moderního bydlení Stockist. Vinohrady se tak definitivně etablují pražským centrem nábytku a designu.
Na první jarní den, 21. března 2014, předvedou v Praze své Prêt-à-porter kolekce světově úspěšní návrháři ze 4 zemí Evropy za živého hudebního doprovodu čtyř tuzemských hvězd žánrů rock and pop. Unikátní projekt dostal název ROCK & POP FOR FASHION.


Spálíte kalorie, zvednete si sebevědomí a navíc děláte jednou týdně dobře svému tělu. Uvolněné a zábavné kurzy Lady latino najdete na Karlově náměstí v Praze, v Taneční škole Vavruška.
Značka Veuve Clicquot skládá při příležitosti Dne svatého Valentýna novou poctu růžovému šampaňskému. Na scénu vstupuje limitovaná edice Veuve Clicquot Rosé Couture, která dýchá módním a elegantním espritem. Kolekce odívá vytříbené šampaňské do neodolatelného růžového hávu, který pozvedá dárkové balení do sféry haute couture.
Už se vám někdy stalo, že jste při mytí vlasů zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Kultovní značka vlasové kosmetiky Aussie, která nyní přichází na český trh, vás unese až na břehy daleké Země Oz.
Dětská autíčka jsou hitem letošních Vánoc! Pořiďte svému synovi některé z nové kolekce Kettler.
iMiss 2013 se stala devatenáctiletá blondýnka z Prahy Karolína Humečková.


Centrum Chodov oslaví již 8. narozeniny a všechny milovnice módy potěší speciální šeková knížka s mnoha narozeninovými slevami až do výše 40% k nákupu ve vybraných prodejnách.
Rok se s rokem sešel a přiblížil se neúprosně předvánoční čas. Všichni opět budeme shánět nejlepší tipy na vánoční dárky, ať již od svých přátel nebo z reklamních tabulí. Zkuste tento rok zvolit jako ideální vánoční dárek něco úplně jiného.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.