MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Do kin se v květnu chystá nový celovečerní dokument o Olze Havlové od tvůrců filmu Občan Havel. Ve festivalové premiéře bude film Olga uveden na lidskoprávním festivalu Jeden svět.
Všechny vyhlášené restaurace, které nabízejí zahraniční kuchyni z různých světových regionů, vedou většinou ti, kdo se v dané zemi narodili. Chutě a vůně své země mají zkrátka v genech. Stejně tak je tomu i v případě restaurace Chorvatský mlýn v Praze 6 - Dejvicích, v blízkosti Šáreckého údolí.
Praha oslaví příchod nové módní sezóny ve velkém stylu. Právě první jarní den, 21. března 2014 proběhne velkolepá akce Rock & Pop for Fashion.


Centrum Chodov připravilo pro všechny zamilované online soutěž o romantický zájezd pro dva do italských Benátek. Zapojit se do ní může každý, kdo odešle své valentýnské přání na speciální webovou stránku Centra Chodov.
Fashion show LUXURY STYLE, která se koná 17. února od 19:00 v pavilonu P brněnského výstaviště, nabídne módní přehlídku exkluzivních značek John Richmond a Corneliani spojenou s prezentací luxusních šperků Bvlgari.
Přelomový přenos z Metropolitní opery v New Yorku, který poprvé představí český titul - Dvořákovu Rusalku ve hvězdném obsazení - zcela výjimečně nabídne společnost Aerofilms ke zhlédnutí také na projekci pod širým nebem v samém srdci Prahy, přístupné zdarma a všem.
Lednové slevy jsou sice v plném proudu, avšak stále je na co se těšit. Třeba německá módní a lifestylová značka s.Oliver postupně nabízí extra slevu na již zlevněné zboží či finální slevy ve výši až 70 %.
SEAT uvede na trh nové Mii by MANGO, speciální edici městského vozu. Novinka se stane magnetem nadcházející módní přehlídky 080 Barcelona Fashion. Inovativní soutěž umožní uživatelům navrhnout specifické příslušenství pro Mii by MANGO a získat atraktivní ceny.


Duše Šumavy sídlí u pramene říčky Vydry, která východní části hor vdechuje neopakovatelnou atmosféru. Na dohled od pramene vyrůstá ze stráně pod lesem Klostermannova chata, chráněná památka s maximálně možným komfortem.
Budova Pavilon, jedna z významných industriálních památek a dominant pražských Vinohrad po kompletní rekonstrukci znovu ožívá a veřejnosti nabízí mimo jiné originální koncept prodejní a výstavní galerie moderního bydlení Stockist. Vinohrady se tak definitivně etablují pražským centrem nábytku a designu.
<<< 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.