MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Fashion show LUXURY STYLE, která se koná 17. února od 19:00 v pavilonu P brněnského výstaviště, nabídne módní přehlídku exkluzivních značek John Richmond a Corneliani spojenou s prezentací luxusních šperků Bvlgari.
Přelomový přenos z Metropolitní opery v New Yorku, který poprvé představí český titul - Dvořákovu Rusalku ve hvězdném obsazení - zcela výjimečně nabídne společnost Aerofilms ke zhlédnutí také na projekci pod širým nebem v samém srdci Prahy, přístupné zdarma a všem.
Lednové slevy jsou sice v plném proudu, avšak stále je na co se těšit. Třeba německá módní a lifestylová značka s.Oliver postupně nabízí extra slevu na již zlevněné zboží či finální slevy ve výši až 70 %.


SEAT uvede na trh nové Mii by MANGO, speciální edici městského vozu. Novinka se stane magnetem nadcházející módní přehlídky 080 Barcelona Fashion. Inovativní soutěž umožní uživatelům navrhnout specifické příslušenství pro Mii by MANGO a získat atraktivní ceny.
Duše Šumavy sídlí u pramene říčky Vydry, která východní části hor vdechuje neopakovatelnou atmosféru. Na dohled od pramene vyrůstá ze stráně pod lesem Klostermannova chata, chráněná památka s maximálně možným komfortem.
Budova Pavilon, jedna z významných industriálních památek a dominant pražských Vinohrad po kompletní rekonstrukci znovu ožívá a veřejnosti nabízí mimo jiné originální koncept prodejní a výstavní galerie moderního bydlení Stockist. Vinohrady se tak definitivně etablují pražským centrem nábytku a designu.
Na první jarní den, 21. března 2014, předvedou v Praze své Prêt-à-porter kolekce světově úspěšní návrháři ze 4 zemí Evropy za živého hudebního doprovodu čtyř tuzemských hvězd žánrů rock and pop. Unikátní projekt dostal název ROCK & POP FOR FASHION.
Spálíte kalorie, zvednete si sebevědomí a navíc děláte jednou týdně dobře svému tělu. Uvolněné a zábavné kurzy Lady latino najdete na Karlově náměstí v Praze, v Taneční škole Vavruška.


Značka Veuve Clicquot skládá při příležitosti Dne svatého Valentýna novou poctu růžovému šampaňskému. Na scénu vstupuje limitovaná edice Veuve Clicquot Rosé Couture, která dýchá módním a elegantním espritem. Kolekce odívá vytříbené šampaňské do neodolatelného růžového hávu, který pozvedá dárkové balení do sféry haute couture.
Už se vám někdy stalo, že jste při mytí vlasů zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Kultovní značka vlasové kosmetiky Aussie, která nyní přichází na český trh, vás unese až na břehy daleké Země Oz.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.