MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

iMiss 2013 se stala devatenáctiletá blondýnka z Prahy Karolína Humečková.
Centrum Chodov oslaví již 8. narozeniny a všechny milovnice módy potěší speciální šeková knížka s mnoha narozeninovými slevami až do výše 40% k nákupu ve vybraných prodejnách.
Rok se s rokem sešel a přiblížil se neúprosně předvánoční čas. Všichni opět budeme shánět nejlepší tipy na vánoční dárky, ať již od svých přátel nebo z reklamních tabulí. Zkuste tento rok zvolit jako ideální vánoční dárek něco úplně jiného.


Cenu za nejlepší českou kolekci na Designbloku 2013 získala Monika Drápalová, jejíž kolekce se na mole ocitla po několikaleté pauze. Oficiální název kolekce je Kolo na mole a free circle.
Michael Kors otevřel v říjnu 2013 v Centru Chodov první prodejnu Michael Kors Lifestyle u nás. První pražská pobočka o rozloze 99,1 m2 zákazníkům nabídne kromě doplňků značek Michael Kors Collection a MICHAEL Michael Kors také hodinky, šperky, obuv, brýle a široký sortiment parfémů této značky.
Řekněte si své "ano" mezi vločkami třeba v Krkonoších
Naučte se vařit pokrmy ze slunné Itálie a staňte se nezapomenutelným hostitelem. Je spousta lahodných jídel, například italských, která nejsou tak náročná na přípravu, a přesto se po nich oblízne i ten nejmlsnější jazýček.
V Pasohlávkách u vodní nádrže Nové Mlýny bude tuto sobotu slavnostně otevřen zbrusu nový wake park včetně vleku.


Pokud začínáte podnikat na internetu, máte většinou na výběr z celé řady produktů.
27. srpna se milovníci krásy, okouzlujících žen, luxusu a žhavých novinek mohou opět těšit na nejzářivější módní show roku TOP SECRET FASHION SHOW.
<<< 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.