MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Spálíte kalorie, zvednete si sebevědomí a navíc děláte jednou týdně dobře svému tělu. Uvolněné a zábavné kurzy Lady latino najdete na Karlově náměstí v Praze, v Taneční škole Vavruška.
Značka Veuve Clicquot skládá při příležitosti Dne svatého Valentýna novou poctu růžovému šampaňskému. Na scénu vstupuje limitovaná edice Veuve Clicquot Rosé Couture, která dýchá módním a elegantním espritem. Kolekce odívá vytříbené šampaňské do neodolatelného růžového hávu, který pozvedá dárkové balení do sféry haute couture.
Už se vám někdy stalo, že jste při mytí vlasů zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Kultovní značka vlasové kosmetiky Aussie, která nyní přichází na český trh, vás unese až na břehy daleké Země Oz.


Dětská autíčka jsou hitem letošních Vánoc! Pořiďte svému synovi některé z nové kolekce Kettler.
iMiss 2013 se stala devatenáctiletá blondýnka z Prahy Karolína Humečková.
Centrum Chodov oslaví již 8. narozeniny a všechny milovnice módy potěší speciální šeková knížka s mnoha narozeninovými slevami až do výše 40% k nákupu ve vybraných prodejnách.
Rok se s rokem sešel a přiblížil se neúprosně předvánoční čas. Všichni opět budeme shánět nejlepší tipy na vánoční dárky, ať již od svých přátel nebo z reklamních tabulí. Zkuste tento rok zvolit jako ideální vánoční dárek něco úplně jiného.
Cenu za nejlepší českou kolekci na Designbloku 2013 získala Monika Drápalová, jejíž kolekce se na mole ocitla po několikaleté pauze. Oficiální název kolekce je Kolo na mole a free circle.


Michael Kors otevřel v říjnu 2013 v Centru Chodov první prodejnu Michael Kors Lifestyle u nás. První pražská pobočka o rozloze 99,1 m2 zákazníkům nabídne kromě doplňků značek Michael Kors Collection a MICHAEL Michael Kors také hodinky, šperky, obuv, brýle a široký sortiment parfémů této značky.
Řekněte si své "ano" mezi vločkami třeba v Krkonoších
<<< 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.