MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Opálená bronzová pleť sluší snad každé z nás. To ano. Ale jen do doby, než místo vytoužené snědé pokožky spatříme pigmentové skvrny. Ty vznikají nadměrnou produkcí kožního pigmentu a jsou postrachem žen všech věkových kategorií.
Nadační fond FAnn dětem ve spolupráci s českou módní návrhářkou Janou Berg představují společný charitativní projekt. Stačí si od 15. května ve FAnn parfumerii nebo na www.fann.cz zakoupit veselé ponožky s puntíky. Celá částka jde ve prospěch nadačního fondu.
Vyznavačky minimalismu a kvalitních materiálů se v showroomu Zdeňky Imreczeové vždy u dobré kávy mohou radovat na speciálních událostech, které módní designérka pořádá.


V srpnu k nám zavítá výstava legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvaná The Art of Shoes. Po Paláci Morando v Miláně a Státním muzeu Ermitáž v Petrohradě, je Praha další evropskou metropolí. Těšit se můžeme na 212 bot a 80 původních kreseb ze soukromého archivu. A Manolo Blahnik přijede osobně výstavu zahájit.
U nás skoro mrzne a aprílové sněhové přeháňky narušují jarní náladu, ale festivalová sezóna už byla zahájena. Nejstylovějších festival hudby a umění, kalifornská Coachella, o víkendu hostil tisíce diváků a jedna party střídala druhou.
Nejkreativnější sneaker store v Praze Footshop a jeden z nejžádanějších lokálních brandů LAFORMELA představují svoji unisex kolaboraci. Limitovaná kolekce propojuje urban kulturu s high fashion.
Tisíce lidí, tuny barevného prášku, běh a zábava, že už jste tohle barevné šílenství někdy viděli? Aby ne. Jde o nejoblíbenější barevný běh u nás. Letošní The Color Run se nese ve znamení snů, návratů do dětství a barevné magie.
Organizátoři festivalu Praha Žije Hudbou, jehož první ročník loni v květnu navštívilo 30 tisíc lidí, usilují o oživení veřejného prostoru a jeho přiblížení obyvatelům Prahy.


V centru Prahy na Václavském náměstí 10 proběhlo slavnostní otevření nového Levi´s Storu. Mnoho hostů si odneslo unikátní kousek s výšivkami, nášivkami nebo špendlíky. Tak pokud jste to nestihli, nevadí, upravit si nějaký ten svůj můžete nechat kdykoliv.
Van Graaf je letos opět partnerem soutěže Junior Talent 2017, pořádané v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
<<< 3.4 4.4 5.4 6.4 7.4 8.4 9.4 10.4 11.4 12.4 13.4 14.4 15.4 16.4 17.4 18.4 19.4 20.4 21.4 22.4 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.