MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

V srpnu k nám zavítá výstava legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvaná The Art of Shoes. Po Paláci Morando v Miláně a Státním muzeu Ermitáž v Petrohradě, je Praha další evropskou metropolí. Těšit se můžeme na 212 bot a 80 původních kreseb ze soukromého archivu. A Manolo Blahnik přijede osobně výstavu zahájit.
U nás skoro mrzne a aprílové sněhové přeháňky narušují jarní náladu, ale festivalová sezóna už byla zahájena. Nejstylovějších festival hudby a umění, kalifornská Coachella, o víkendu hostil tisíce diváků a jedna party střídala druhou.
Nejkreativnější sneaker store v Praze Footshop a jeden z nejžádanějších lokálních brandů LAFORMELA představují svoji unisex kolaboraci. Limitovaná kolekce propojuje urban kulturu s high fashion.


Tisíce lidí, tuny barevného prášku, běh a zábava, že už jste tohle barevné šílenství někdy viděli? Aby ne. Jde o nejoblíbenější barevný běh u nás. Letošní The Color Run se nese ve znamení snů, návratů do dětství a barevné magie.
Organizátoři festivalu Praha Žije Hudbou, jehož první ročník loni v květnu navštívilo 30 tisíc lidí, usilují o oživení veřejného prostoru a jeho přiblížení obyvatelům Prahy.
V centru Prahy na Václavském náměstí 10 proběhlo slavnostní otevření nového Levi´s Storu. Mnoho hostů si odneslo unikátní kousek s výšivkami, nášivkami nebo špendlíky. Tak pokud jste to nestihli, nevadí, upravit si nějaký ten svůj můžete nechat kdykoliv.
Van Graaf je letos opět partnerem soutěže Junior Talent 2017, pořádané v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
V úterý 28. února proběhne slavnostní otevření nového obchodu Levi´s na Václavském náměstí 10. Od rána se budou střídat DJs a jsou připravena další překvapení. Tak, fandové denimu, stavte se.


Dopřejte dni svatého Valentýna patřičnou pozornost a obklopte se barvou lásky a vášně.
Jak vypadá láska? Říká se, že není vidět, můžeme ji pouze cítit. To je sice hezké rčení, ale u Tiffanyho věří, že malé připomenutí nemůže být na škodu, speciálně na Valentýna.
<<< 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 9.5 10.5 11.5 12.5 13.5 14.5 15.5 16.5 17.5 18.5 19.5 20.5 21.5 22.5 23.5 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.