MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Jak vypadá láska? Říká se, že není vidět, můžeme ji pouze cítit. To je sice hezké rčení, ale u Tiffanyho věří, že malé připomenutí nemůže být na škodu, speciálně na Valentýna.
Tekutá, a přece vykouzlí na vašich rtech sametový look. Nyní máte možnost si vybrat z 21 intenzivních a dlouhodržících barev kultovní tekuté rtěnky Cream Lip Stain.
Den zamilovaných je jedním z těch nejhezčích v roce. Pokud rádi obdarováváte, 14. únor je pro to skvělou příležitostí. Přinášíme vám pár tipů od značek Skinso, Luvica a Dr. Eckstein, které si získají každé ženské srdce.


Atmosféru legendárních módních přehlídek zažijí návštěvníci tematické výstavy v sobotu 28. ledna 2016. Součástí programu je totiž módní přehlídka čtyřicítky modelů ve stylu 50. let nové kolekce značky Lazy Eye.
Máte někdy pocit, že potřebujete vypnout? Prostě si to dopřejte. Kombinace harmonizující jógy, vynikajícího ajurvédského jídla, masáží a zábavy vám umožní to nejcennější - věnovat čas sobě samým.
Reebok pokračuje v tvůrčí spolupráci s Kendrickem Lamarem. Americký rapper přidává modelem Classic Leather Lux poslední příspěvek do ´Red and Blue´ série, která symbolizuje rivalitu gangů v jeho rodném městě.
V butiku česká klenotnické značky ALO diamonds v Palladiu proběhla tento týden autogramiáda, kde byla veřejnosti představena ambasadorka pro český trh ALO diamonds tenistka nejvyšší světové úrovně - Petra Kvitová.
Nespresso není jen značka lahodné kávy, je to zároveň synonymum pro příběh, pro nezapomenutelné okamžiky, je to vstupenka do světa špičkových kávových zážitků. A nyní Nespresso otevírá unikátní Experience Center v Praze, Pařížské ulici.


Začátkem října se italská Verona stala se jedinečnou hostitelkou večera ve znamení krásy a kouzel. Značka Intimissimi zde představila svoji novou show na ledě s názvem Intimissimi On Ice: Amazing Day, která byla jedinečnou kombinací talentu a exkluzivity i velkolepou show takřka mimozemské krásy.
Podzim je obdobím chladného počasí, nekonečných plískanic a nepříjemného splínu. Letos se ale šedivé pošmourno rozzáří krásou a barvami na podzimním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2016.
<<< 5.6 6.6 7.6 8.6 9.6 10.6 11.6 12.6 13.6 14.6 15.6 16.6 17.6 18.6 19.6 20.6 21.6 22.6 23.6 24.6 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.