MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Jaké budou letošní trendy v kosmetice, líčení či wellness? Co je aktuálního ve světě zdravého životního stylu? Veletrh Interbeauty Prague tradičně představí novinky pro letošní jaro a léto, proto si ho nesmíte nechat ujít.
Vítězku soutěže Česká Miss 2016 již známe. Stala se jí Andrea Bezděková, titul Česká Miss World 2016 získala Natálie Kotková a titul Česká Miss Earth získala Kristýna Kubíčková. 
Nové České Miss dnes v pražském Obecním domě na hlavě spočine korunka osázená desítkami diamantů a stovkami aquamarinů.


Tiffany & Co. uspořádalo zářivý gala večer v divadle La Fenice na oslavu otevření prvního obchodu v Benátkách.
I v Praze oslaví nejpopulárnější sneakersky všech dob Nike Air Max narozeniny. Od 22. do 26. 3. může každý milovník tenisek navštívit Nike Air Max iD Studio na Václavském náměstí, vytvořit si svůj vlastní návrh.
S letošní limitovanou řadou Marks & Spencer to bude zábava. Velikonoční nadílka je plná překvapení, která vypadají a chutnají skvěle.
Koncem dubna se v Praze bude konat 19. ročník gastronomického veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy. Jaké novinky přinese? Třeba druhý den bude věnován čokoládám Fikar a třetí den Maďarským vínům a delikatesám. Letos budou také prezentovány minipivovary.
Oslava lásky ve znamení uvolněného brunche i slavností čtyřchodové večeře. Při připravování valentýnského menu šéfkuchař nezapomněl na známé ingredience spojované s láskou: afrodiziakální ústřice, hřejivé chilli a svůdné čokoládové dezerty.


Umocněte svou zamilovanou náladu limitovanou edicí dobrůtek. I pro letošního Valentýna pro vás LUSH připravil voňavé novinky.
V OC Nový Smíchov byl otevřen první obchod české klenotnické značky ALOve. Celý butik je zařízen v módním retrostylu a najdete tu klasické klenoty stejně jako kousky inspirované světovými módními trendy.
<<< 6.7 7.7 8.7 9.7 10.7 11.7 12.7 13.7 14.7 15.7 16.7 17.7 18.7 19.7 20.7 21.7 22.7 23.7 24.7 25.7 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.