MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Manolo Blahnik navrhl kolekci pro jaro léto 2015 v 6 liniích. Můžeme se rozmýšlet, jestli se nám víc líbí botičky zdobené korály nebo cikcak motivy. Nebo dáme přednost saténovým klasickým lodičkám.
Krásou jarní zahrady, která se probouzí k životu a rozkvétá sladce vonícími květy, se ve své v jarní kolekci šperků nechala inspirovat Pandora. Do příběhu je zahalena kolekce jemných lučních květin, třepotajících se motýlů a pokladů.
Hlavní slovo v letošní kolekci NeroGiardini mají tentokrát ručně šité lodičky z italské kůže s rafinovanými průstřihy a květinovými motivy.


Pro italskou luxusní značku bot Casadei jsou typické štíhlé ocelové podpatky, které vylepší snad jakýkoliv outfit.
Nová kolekce je inspirována krásou přírody, pozitivními náladou hudebních festivalů a kouzlem rocku. Využívá přírodní barvy, materiály a odlesky světla na večerních sandálkách.
Luxusní značka obuvi z Florencie, Aquazzura.
Cruise kolekce už neodmyslitelně patří do tvorby Jimmy Choo. V současné době, kolekce obsahuje vedle elegantních bot i luxusní kabelky.
V kolekci najdete snad všechny detaily, které si s Mexikem můžete spojit, motivy kaktusů, chilli papriček, tacos nebo výšivky koster z oslav Dne mrtvých.


Sexy střih a módní design, to je luxusní značka Jimmy Choo a její kolekce pro letošní zimu.
Nosíte pořád stejnou kabelku, nebaví přemisťovat každý den všechny věci z jedné do druhé? Unikátní koncept Miche Bag umožňuje během pár vteřin změnit vzhled vaší kabelky bez přesouvání jejího obsahu.
<<< 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.