MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Debut Gallery představuje novu kolekci šperků Hidden Place od Janjy Prokić.
Na scénu přichází kůže! Dáte přednost botám v tmavém provedení, v příjemných podzimních tónech nebo raději v originálním retro stylu? Ani s jednou variantou nešlápnete vedle!
Nová kolekce náramků Endless navržených Jennifer Lopez.


Ikonickou červenou podrážku od Christiana Louboutina známe snad každá, ale co říkáte na kreslené postavičky, kytičky nebo i lebky na podrážce vašich super vysokých lodiček?
Speciální limitovaná edice - šátek Louis Vuitton Monogram pro Prahu.
Originální umělecká díla zachycující energii města New York bude letos doprovázet i oslnivá světelná show na vlajkovém obchodě Tiffany & Co. na Páté Avenue.
Příroda je stvořila a duha jim vdechla život. Každý je jedinečný a jeho barva neopakovatelná. Čarokrásné drahokamy berou dech stejně jako ženy, které se jimi zdobí.
Emblematický kufr Emprise pokračuje na své cestě vesmírem Louis Vuitton. Z původní reality objektu, jehož účelem je zejména praktičnost na cestách, nyní vtiskuje svůj charakter do kolekce moderních hodinek a šperků, která tak získává úplně novou dimenzi.


Česká značka Deers představila v rámci Designbloku nejenom svoji novou kolekci s názvem Deers VARIETÉ, ale také zbrusu nový ateliér a showroom na pražských Vinohradech.
Návrhářka Liběna Rochová je v českých módních kuloárech dobře známá. Nepodléhá tlaku oděvního průmyslu. Je spíš tvůrcem - createurem - s blízkým propojením na výtvarné umění.
<<< 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.