MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Geometrické vzory a color blocking inspirují mnohé návrháře k vlastním výtvorům. Oba trendy se hojně objevují v kolekcích všech předních značek v nadcházející sezóně. Silné zastoupení mají i v kolekci Marks & Spencer.
Pro svoji první kolekci pro Louis Vuitton se Nicolas Ghesquire inspiruje stylem Art Deco a logy z archívů značky Louis Vuitton.
Tiffany & Co. představuje největší novinku letošního roku - novou kolekci TIFFANY T, která měla světovou premiéru 1. září 2014.


Dnes již na našem trhu najdeme módní značky, pro které je příznačná kvalita a skvělý design. Nový multibrandový módní butik však přichází ještě s něčím navíc.
Proslulý módní návrhář Guido Maria Kretschmer připravil pro podzimní a zimní kolekci obuvi a kabelek Högl novou limitovanou edici s názvem "GUIDO MARIA KRETSCHMER pro HÖGL".
Exkluzivní novinkou v nabídce galerie Debut Gallery na Malém náměstí v centru Staré Prahy je limitovaná kolekce šperků z pozlaceného stříbra z dílny Věry Novákové.
Taška Buggy Bag Multimix značky Lässig osloví maminky, které shánějí prakticky řešenou tašku s možností připnutí na kočárek, zároveň však nositelnou samostatně.
Sofistikovaná elegance a tajemná krása inspirovaná africkou divokou přírodou definuje jedinečný šperk z dílny Richard Collection.


Při tvorbě nové kolekce Bogner Woman podzim/zima 2014 kladl návrhářský tým důraz na kořeny značky. Linie je tvořena oblečením pestrých barev, které doplňují etnické motivy korespondující s filozofií mírumilovného Tibetu.
Na nové kolekci obuvi značky Högl pro podzim a zimu 2014 se podílel věhlasný módní návrhář Guido Maria Kretschmer. Nabízí řadu lodiček a polobotek, doplněných originálním postranním zipem.
<<< 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.