MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

ŽILKA OPTIK STUDIO představuje kolekci SHADOWS značky THEO.
Od dnešního dne je v Debut Gallery na Malém náměstí k vidění i ke koupi nová kolekce prstenů Shining od návrhářky Evy Růžičkové.
Jelínci se na letošní léto v ateliéru Deers v Chodské 3 připravují opravdu poctivě a nebojí se barev. Inspirujte se pro své nadcházející cesty a vylaďte svůj outfit do veselých barev.


Všichni to známe až moc dobře: jeden kufr, omezená celková hmotnost do letadla anebo prostor v autě, kvantum oblečení a velké dilema: co si s sebou vzít na dovolenou za tašku nebo kabelku? Zkuste originální variabilní koženou kabelku Franco Arazzi.
Ve všech českých prodejnách Marks & Spencer můžete za 100 korun zakoupit ve dnech 20. - 22. června jednu z designových látkových tašek, které speciálně navrhli tři mladí talentovaní studenti Módní tvorby na UMPRUM a přispějete na vybudování nové dětské čekárny na oddělení ORL v nemocnici v Ostravě.
Americký návrhář obuvi Alejandro Ingelmo se narodil na Kubě a vyrůstal v Miami. Pokračuje v rodinné tradici a navrhuje svůdné kousky elegantních střihů.
Grace´n´Glamour: Tváří v tvář českým návrhářům. V sobotu 31. 5. 2014 se tradičně v hotelu Mandarin Oriental, Prague na Malé Straně uskuteční módní prodejní prezentace Grace´n´Glamour. Mezi vystavujícími návrháři se opět objeví zvučná jména, ale i začínající a velmi nadaní tvůrci.
Italská značka představuje speciální náramek od Ani Geislerové, který bude pomáhat Nadaci Terezy Maxové.


Best of the Best: Nejvyšší ocenění Red Dot Award 2014 získala stylová a ekologická kabelka Lässig.
Od tohoto týdne jsou v Debut Gallery na Malém náměstí k vidění i ke koupi transparentní plastové tašky YogaBag od návrhářky Heleny Heinz.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.