MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Londýnská designérka Sophia Webster navrhla exkluzivní letní kolekci 2014 pro J. Crew.
Designblok s podtitulem Prague Design and Fashion Week se letos koná v termínu od 7. do 12. října. Představuje své hlavní téma Dětství a poprvé také letošní vizuál Designbloku a vizuál Designblok Fashion Weeku, které vytvořil fotograf Salim Issa.
Jedinečné šperky z nejvzácnějších drahých kamenů světa. Blue Book hraje všemi barvami a oplývá energií symbolizující příchod jara. V ikonické kolekci odhaluje magické kouzlo těch nejvzácnějších diamantů a drahokamů.


Zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe, je dílem legendárního klenotníka přezdívaného "Král diamantů", Charlese Lewise Tiffanyho. Jeho posedlost absolutní dokonalostí přinesla ty nejkrásnější diamanty, které se staly symbolem pravé lásky a romantickým příslibem štěstí a společného života.
Cesta je cíl - dojet na místo není tak důležité jako jet. Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton čerpá z originální myšlenky ´ducha cestování´, kterou rozpracovává pro další generaci.
Společnost Hartman ve spolupráci se známým anglickým šéfkuchařem Jamiem Oliverem vyvinula stůl, který je naplněním snů všech, kdo rádi grilují, u toho se společně baví, popíjejí. Mají totiž uprostřed zabudovaný gril.
Křišťálové glóby ručně vyrábí sklárna Moser již více než deset let. Jejich výroba je poměrně složitým procesem sestávajícím z desítek operací, na jejichž konci se v rukou filmových tvůrců ocitne bronzová socha dívky zvedající křišťálovou kouli.
Přinášíme tipy na ekologické tašky Ecozz z internetového obchodu Modnidoplnky.cz.


Léto 2014 podle značky Louis Vuitton je festival krásných pastelových barev a sladkých zmrzlinových odstínů. Tato kolekce, která je ve znamení nenápadné a distingované elegance, bude zářit přes den na pláži i večer u bazénu na koktejlové party.
Tiffany & Co. představuje zbrusu nové šperky z kolekce Atlas, jejíž neobyčejná krása vytvořila z proslulých designů módní ikony. Poslední kolekce nese typický prvek římských číslic ukrývající se v designech symbolizujících sílu a svobodu.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.