MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Mineralia, největší obchod s minerály nejen v České republice, ale v celé střední Evropě, je vzrušující cestou za poznáním, krásou a dobrodružstvím.
Cesta je cíl - dojet na místo není tak důležité jako jet. Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton čerpá z originální myšlenky "ducha cestování", kterou rozpracovává pro další generaci.
Včera, 9. března byli vyhlášeni vítězové Výročních cen Akademie designu České republiky Czech Grand Design. Slavnostní večer proběhl ve Stavovském divadle a záznam z ceremoniálu přinese Česká televize dnes, v pondělí 10. března ve 20.25 na ČT art.


Známá značka Deers, založená českou designérkou Kamilou Písaříkovou, si díky svým originálním šperkům získává stále nové a nové příznivkyně. Vyzkoušejte úchvatné brože, náušnice, čelenky či trendy náhrdelníky a pořiďte si také svého vlastního jelínka Deers, nebo rozšiřte své stádo o další neobyčejný exponát.
Rock & Pop for Fashion, módně-hudební akce pro 1000 lidí proběhne 21. března 2014 v ateliérech Barrandov Studio. Velkolepá show pěti přehlídek a čtyř živých hudebních vystoupení začne ve 20 hodin.
Kolekce podzim/zima 2014, která působí podvědomě, apeluje na kolektivní nevědomí a simuluje naši afektivní paměť. Nikdy nás neomrzí tyto nadčasové kousky - jsou to naši věrní přátelé.
Blíží se udílení Výročních cen Akademie designu ČR Czech Grand Design! Sledovat jej můžete v pondělí 10. 3. ve 20:25 hodin na ČT art.
Podívejte se na přehlídku Louis Vuitton podzim/zima 2014-2015 na internetu živě. 5. března v 10.00 hodin, Paříž.


Značka CAMPOMAGGI, symbol italské dokonalosti ve zpracování kůže, vyrábí kabelky, desky, pouzdra, nákupní a cestovní tašky s výrazným rukopisem svého zakladatele, návrháře Marca Campomaggiho. Vznikla v roce 1980 původně jako pánská kolekce, postupně se začala věnovat i ženám, které nechtějí splynout s davem, mají rády jedinečné a nadčasové kousky.
Lidé většinou o módě přemýšlejí jako o něčem pomíjivém, prchavém. Některá jména a některé výtvory se však do její historie nesmazatelně zapsaly. Díky zrození Burberryho trenčkotu, balerínek nebo černých dámských šatů od Givenchy už nic není tak, jak bylo předtím.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.