MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Značka CAMPOMAGGI, symbol italské dokonalosti ve zpracování kůže, vyrábí kabelky, desky, pouzdra, nákupní a cestovní tašky s výrazným rukopisem svého zakladatele, návrháře Marca Campomaggiho. Vznikla v roce 1980 původně jako pánská kolekce, postupně se začala věnovat i ženám, které nechtějí splynout s davem, mají rády jedinečné a nadčasové kousky.
Lidé většinou o módě přemýšlejí jako o něčem pomíjivém, prchavém. Některá jména a některé výtvory se však do její historie nesmazatelně zapsaly. Díky zrození Burberryho trenčkotu, balerínek nebo černých dámských šatů od Givenchy už nic není tak, jak bylo předtím.
Nové společné projekty s umělci ze streetartové scény pro sezónu jaro/léto 2014.


Design a láska se nejen v kalendáři setkávají 14. února, kdy svět slaví svátek zamilovaných. Originálním vizuálem, který simuluje vroucné objetí, zaujala značka THEO.
Blížící se valentýnský svátek všech zamilovaných je ideální příležitostí obdarovat svou lásku šperkem. V oblíbené prodejní galerii Debut Gallery je zastoupeno hned několik výjimečných designérů - šperkařů.
Praha oslaví příchod nové módní sezóny ve velkém stylu. Právě první jarní den, 21. března 2014 proběhne velkolepá akce Rock & Pop for Fashion.
Známý výrobce kuchyní Hanák rozšířil svůj záběr. V největším interiérovém studiu Hanák Forum Praha najdete vybavení pro svůj domov i firemní prostory.
V rámci newyorského Fashion Weeku představila značka DKNY novou kolekci na sezónu podzim 2014.


Fashion show LUXURY STYLE, která se koná 17. února od 19:00 v pavilonu P brněnského výstaviště, nabídne módní přehlídku exkluzivních značek John Richmond a Corneliani spojenou s prezentací luxusních šperků Bvlgari.
Francouzská rodinná značka HOULÉS je proslulá svými spektakulární závěsy, umělecky provedenými bočními úvazy či zakončením garnýží připomínající klenoty.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.