MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Známý výrobce kuchyní Hanák rozšířil svůj záběr. V největším interiérovém studiu Hanák Forum Praha najdete vybavení pro svůj domov i firemní prostory.
V rámci newyorského Fashion Weeku představila značka DKNY novou kolekci na sezónu podzim 2014.
Fashion show LUXURY STYLE, která se koná 17. února od 19:00 v pavilonu P brněnského výstaviště, nabídne módní přehlídku exkluzivních značek John Richmond a Corneliani spojenou s prezentací luxusních šperků Bvlgari.


Francouzská rodinná značka HOULÉS je proslulá svými spektakulární závěsy, umělecky provedenými bočními úvazy či zakončením garnýží připomínající klenoty.
Svátek svatého Valentýna se původně možná vůbec netýkal mužů, ovšem - jak říká PANDORA - proč jej neoslavit s těmi, které milujeme?
Módní, ale také pohodlné, takové jsou kožené boty CHIBS. Přesně v duchu motta "Walk With Us", kterým se CHIBS od počátku prezentuje.
Pokud budete vybírat z nabídky designových kožených kabelek Franco Arazzi šitých na zakázku, vaše přání se snadno změní ve skutečnost.
SEAT uvede na trh nové Mii by MANGO, speciální edici městského vozu. Novinka se stane magnetem nadcházející módní přehlídky 080 Barcelona Fashion. Inovativní soutěž umožní uživatelům navrhnout specifické příslušenství pro Mii by MANGO a získat atraktivní ceny.


Marc Jacobs svoji poslední kolekci pro značku Louis Vuitton věnoval ženám, které ho inspirují. Reklamní kampaň pro sezonu jaro/léto 2014 navazuje na tento příběh sérií portrétů múz tohoto návrháře.
Chcete v nadcházející sezóně večírků a plesů opravdu zazářit? S novými skvosty z dílny Tiffany & Co. doslova oslníte.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.