MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Svátek svatého Valentýna se původně možná vůbec netýkal mužů, ovšem - jak říká PANDORA - proč jej neoslavit s těmi, které milujeme?
Módní, ale také pohodlné, takové jsou kožené boty CHIBS. Přesně v duchu motta "Walk With Us", kterým se CHIBS od počátku prezentuje.
Pokud budete vybírat z nabídky designových kožených kabelek Franco Arazzi šitých na zakázku, vaše přání se snadno změní ve skutečnost.


SEAT uvede na trh nové Mii by MANGO, speciální edici městského vozu. Novinka se stane magnetem nadcházející módní přehlídky 080 Barcelona Fashion. Inovativní soutěž umožní uživatelům navrhnout specifické příslušenství pro Mii by MANGO a získat atraktivní ceny.
Marc Jacobs svoji poslední kolekci pro značku Louis Vuitton věnoval ženám, které ho inspirují. Reklamní kampaň pro sezonu jaro/léto 2014 navazuje na tento příběh sérií portrétů múz tohoto návrháře.
Chcete v nadcházející sezóně večírků a plesů opravdu zazářit? S novými skvosty z dílny Tiffany & Co. doslova oslníte.
Tajemství dokonalého outfitu se skrývá v doplňcích. S designovými motýlky od značky AlexMonhart budete perfektní ve společnosti, na business schůzce i na vysněném rande.
Nová galerie a design shop Debut Gallery v historickém centru Prahy nabízí mimořádný výběr originálních šperků, oblečení a doplňků od českých i zahraničních mladých designérů.


Známá česká módní značka Leeda představuje novou originální kolekci LEEDA Restart, pro ženy, které mají rády originální styl, variabilitu a potrpí si na kvalitní zpracování a luxusní materiály.
Tento podzim obohatila značka Louis Vuitton kolekci se vzorem Monogram o moderní kabelku do ruky: Pallas.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.