MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Nová galerie a design shop Debut Gallery v historickém centru Prahy nabízí mimořádný výběr originálních šperků, oblečení a doplňků od českých i zahraničních mladých designérů.
Známá česká módní značka Leeda představuje novou originální kolekci LEEDA Restart, pro ženy, které mají rády originální styl, variabilitu a potrpí si na kvalitní zpracování a luxusní materiály.
Tento podzim obohatila značka Louis Vuitton kolekci se vzorem Monogram o moderní kabelku do ruky: Pallas.


Hold jemné ženskosti v hodinkách Victoria od Victorinox Swiss Army
Luxusní italská módní značka NeroGiardini představuje novou zimní kolekci bot, vytvořenou italskými návrháři a obuvníky pro vás.
Cenu za nejlepší českou kolekci na Designbloku 2013 získala Monika Drápalová, jejíž kolekce se na mole ocitla po několikaleté pauze. Oficiální název kolekce je Kolo na mole a free circle.
Nová kolekce módní návrhářky Soni Hlaváčkové s prvky origami
Karl Lagerfeld, jeden z nejslavnějších světových módních návrhářů, navrhl pro značku S.T.Dupont exkluzivní kolekci psacích potřeb a zapalovačů s názvem White & Matte-Black Collection.


Módní přehlídka dámské kolekce READY-TO-WEAR jaro/léto 2014
Poprvé za celou historii se totiž povedlo dostat ta největší jména vizážistického světa u nás pod jednu střechu. Make-up Institute Prague otevřel své dveře nejkreativnějším osobnostem, které znamenají ve světě vizážistiky pojem, protože mají za sebou neskutečné roky dřiny, neobyčejné pracovní zkušenosti a našli své know how.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.