MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Hold jemné ženskosti v hodinkách Victoria od Victorinox Swiss Army
Luxusní italská módní značka NeroGiardini představuje novou zimní kolekci bot, vytvořenou italskými návrháři a obuvníky pro vás.
Cenu za nejlepší českou kolekci na Designbloku 2013 získala Monika Drápalová, jejíž kolekce se na mole ocitla po několikaleté pauze. Oficiální název kolekce je Kolo na mole a free circle.


Nová kolekce módní návrhářky Soni Hlaváčkové s prvky origami
Karl Lagerfeld, jeden z nejslavnějších světových módních návrhářů, navrhl pro značku S.T.Dupont exkluzivní kolekci psacích potřeb a zapalovačů s názvem White & Matte-Black Collection.
Módní přehlídka dámské kolekce READY-TO-WEAR jaro/léto 2014
Poprvé za celou historii se totiž povedlo dostat ta největší jména vizážistického světa u nás pod jednu střechu. Make-up Institute Prague otevřel své dveře nejkreativnějším osobnostem, které znamenají ve světě vizážistiky pojem, protože mají za sebou neskutečné roky dřiny, neobyčejné pracovní zkušenosti a našli své know how.
Mega show TOP SECRET letos po sedmé oslnila Prahu. Ohromné zlaté molo, nádherné projekce, luxusní prádlo, diamantové šperky a především originální modely.


Pro sezonu podzim/zima 2013 přizvala značka Louis Vuitton ke spolupráci tři nové mezinárodní hvězdy street artu. Jejich úkolem je převést svoji uměleckou vizi na kultovní velkoformátový šátek Louis Vuitton.
Sebejistá, módní a zároveň praktická, taková je fashion taška, kterou si budou moci v průběhu konání Mercedes Benz Prague Fashion Weekendu od 18.9. - 22.9. 2013 zakoupit všichni milovníci módy.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.