MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Krásné boty jsme zvyklé vídat téměř denně. Nadšené býváme z nových kolekcí dvakrát do roka. Skutečná nirvána z bot, za které byste dala celou výplatu bez ohledu na měsíční hladovku, se dostavuje jednou ročně... a je tu zase!
Nová kolekce šperků Frey Wille je inspirována obrazy jednoho z nejvýznamnějších umělců vídeňské moderny Egona Schiele. A je jako vždy úžasná.
Právě včera se konala párty s prezentací kolekce jaro/léto 2013 značky DOLCE&GABBANA v Pařížské ulici v Praze. 15 exluzivních modelů z jarní kolekce italské značky DOLCE&GABBANA bylo dovezeno přímo z Milána.


Těsně před Vánoci představuje novou kolekci značka italských kabelek Carpisa. Limitovaná edice zaujme především netradičními barevnými vzory, jež jsou jedním z trendů zimní sezóny.
Se zimou každý rok přichází čas plesů, super večírků a společenských akcí. A právě na tyto akce se vám budou hodit nové společenské boty na podpatku - high heels.
Po oblíbených originálních hodinkách Stamps, k nám konečně dorazily i italské šperky této značky. A jsou skutečně krásné! Originální šperky navrhli i vyrobili italští designéři.
Výprodej bot od designérské značky United Nude najdete aktuálně v našem obchodě shop.miluju-boty.cz.
Talentovaná kráska se stala módní ikonou stejně rychle jako úspěšnou zpěvačkou. Přes svou krátkou kariéru už byla na titulce britské Vogue a navrhla kabelku pro Mulberry...


Ceremoniál k zakončení Olympijských her v Londýně 2012 bez nadsázky překonal svá očekávání. Byla to jedna velká párty, koncert a také na malou chvíli přehlídka krásy, designu a módy.
Nejslavnější dívčí kapela světa Spice Girls vystoupila na slavnostním zakončení Olympijských her v Londýně. Dost možná se jednalo o jejich poslední vystoupení.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.