MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Loriblu je luxusní italská obuv s více než 40-letou tradicí. Luxusní dámské lodičky, křišťály Swarovski, trendy barvy a kvalitní zpracování. Značka bot, kterou bychom si tu skutečně přáli mít...
Svatební lodičky, které byste určitě chtěla... Přinášíme výběr 100 nejkrásnějších svatebních bot a lodiček podle britského magazínu Nevěsta.
Poprvé v Čechách ukáže své kreativní modely talentovaná designérka působící v Paříži Kateřina Geislerová.


Kateřina Geislerová je módní návrhářka působící 12 let v Paříži, kde studovala nejdříve na Sorbonně, poté na univerzitě St. Denis a nakonec na pařížské umělecké škole LISAA (L?institut Supérieur des Arts Appliqués).
Ve chvíli, kdy nám zima ukazuje svou největší sílu, se začínají butiky pomalu plnit jarními kolekcemi. Mezi prvními nám svou jarní kolekci kabelek ukáže známá značky DKNY - Donna Karan New York. A jak lépe se těšit na jaro než s novou kabelkou?
Designér Brian Atwood ví, jak prodat své boty. Každou z jeho kolekcí bot předchází úžasné minifilmy, fotostory... Podívejte se!
Můžete si přivlastnit barvu? Louboutin válčí už několik měsíců se značkou YSL o to, kdo může používat červené podrážky. Přestože je celý svět zná hlavně díky Louboutinovi, celý spor je složitější ...
Každý rok se na módních molech objeví nějaké speciality - boty na platformě bez podpatku, s křivým podpatkem nebo s podpatkem ve tvaru rtěnky. Ale brusle?


O výhru v kategorii Oděvní designér roku v soutěži Czech Grand Design budou letos bojovat "staré páky" s mladými talenty. Do desítky nominovaných se probojovaly známé tváře jako je Denisa Nová nebo Liběna Rochová spolu se studenty Liborem Komosným nebo Monikou Novákovou.
Pokud patříte mezi lehce infantilní milovnice Hello Kitty, určitě vám uděláme radost. Značka Swarovski letos navázala na úspěšnou kolekci z minulého roku a už za pár dní se můžeme těšit na další šperky plné křišťálů s legendární červenou mašlí a žlutým nosem.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.