MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Je to skutečný ráj na zemi. Je to největší "Shoe gallery" pod sluncem kde můžete vidět ty nejkrásnější a nejluxusnější boty z celého světa. Přes 10 tisíc metrů čtverečních kde můžete obdivovat, zkoušet, nakupovat...
Plesová sezóna je tady a s tím i starosti s garderóbou. Zkuste se letos trochu odvázat a doplňte svůj plesový model barevným originálem v podobě barevného psaníčka.
Každý den jsme atakováni fotkami v bulváru, která ze známých slečen světového nebo i českého showbyznysu ukázala svou bradavku nebo kalhotky. Nebo i hůř... Už jen málokdo věří tomu, že se jednalo o nehodu a že dotyčná se stydí...


Chcete nosit stejné šaty a kabelky jako třeba Jennifer Lopez nebo Jessica Biel? Potřebujete nutně nějaké luxusní šaty na zvláštní příležitost a nechcete za ně utratit celou výplatu? Toužíte si obléci šaty z filmu Sex ve Městě, které na sobě měla Sarah Jessica Parker? Tak si je půjčte!
Fotograf hvězd uvede ve světové premiéře jednu ze svých největších retrospektivních výstav. Celkem ve 120 fotografiích představí příběh své třicetileté kariéry. Na výstavu si můžete zajít od 7. prosince do Rudolfina...
Louis Vuitton představuje v rámci kolekce Cruise 2012 kabelku Saumur Flore, reinterpretaci kultovního modelu z 80. let, nyní v hravém provedení z perforované kůže v jasných barvách nebo z perforovaného plátna Monogram pro ženy, které milují retro eleganci.
Provazochodci, akrobati, žongléři, kouzelníci, krotitelé a klauni: cirkus je kouzelný svět sám o sobě a Louis Vuitton, značka, která má vztah k cirkusu již od svého založení, letos skládá hold právě jemu a lidem kolem něho ve svých svátečních výlohách.
Lidová tvorba a tradice inspirovaly návrhářskou dvojici Moniku Novákovou a Libora Komosného k vytvoření unikátní kolekce pro podzimní Designblok 2011.


Izraelský designér bot nás několikrát do roka překvapí svými výtvory. Dokáže totiž dát botám na vysokém podpatku neuvěřitelné tvary - ať už z nich vytvoří tukana, psa, prak ... nebo nyní šálek kávy.
Tato módní značka oslaví v příštím roce krásných 40 let své existence. Italská dáma a návrhářka Laura Biagotti může být opravdu pyšná na impérium, které vybudovala a na značku, kterou obléká téměř celá Evropa.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.