MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Izraelský designér bot nás několikrát do roka překvapí svými výtvory. Dokáže totiž dát botám na vysokém podpatku neuvěřitelné tvary - ať už z nich vytvoří tukana, psa, prak ... nebo nyní šálek kávy.
Tato módní značka oslaví v příštím roce krásných 40 let své existence. Italská dáma a návrhářka Laura Biagotti může být opravdu pyšná na impérium, které vybudovala a na značku, kterou obléká téměř celá Evropa.
Tyto boty navrhl řecký designér pro značku Costia, která je dostupná i ČR. Jsme nadšení, že i úlovky takového kalibru je možné zakoupit v ČR, konkrétně v Brně!


V letošním roce oslaví padesátku a tuto "práci" vyfoukla o dvacet let mladší herečce a celebritě Katie Holmes. A musíme uznat, že Demi Moore vypadá fantasticky.
Je jí 25 let a navrhovat vlastní boty na podpatku začala poté, co ji k smrti nudila běžná nabídka obuvi v obchodech. Zdály se jí příliš usedlé a staromódní. Tak navrhla ...
Libor Komosný je nejen talentovaný mladý designér, ale také tvůrce velkolepých fashion kolekcí a držitel hned několika cen. V letošním roce bude bojovat v soutěži New Fresh Style na exkluzivní akci Prague Fashion Weekend. Podívejte se na novou kolekci s názvem Clinical.
Při tvorbě svých kolekcí se inspiruje kouzelnými a ženskými 40. lety. Navrhuje boty od roku 2007 a co kolekce bot, to neuvěřitelný hit. Její boty nosí hvězdy první velikosti...
Jsou šílené, ujeté, příšerně drahé a je to bezesporu kýč. Přesto na jejích kabelkách ve tvaru žab, ptáků, dortů nebo vosích hnízd ulítlo už tolik celebrit, že není možné je "odepsat" se slovy, že jsou prostě ošklivé.


Přestože jsme teprve na začátku prázdnin a horkého léta, někteří návrháři už dávno představili své podzimní a zimní kolekce a dávno věnují svou energii tomu, co budeme nosit příští jaro...
Narodila se v Anglii, ale svůj život se rozhodla prožít v New Yorku, kde žije, pracuje pro Vogue a navrhuje vlastní kolekce bot. Jako návrhářka bot se může pyšnit články v titulech magazínů jsou: Vogue, Harper´s Bazaar, Vanity Fair, Marie Claire, Elle.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.