MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Tento mladý izraelský návrhář dostává do kolen svět svým nadhledem a smyslem pro humor, který nám ukazuje na tvorbě svých bot.
Velice vážená a slavná značka obuvi a doplňků GINA pro letošní léto připravila skutečný odvaz! Pestrobarevné boty plné puntíků a zářivý barev vás dostanou...
Módní redaktorky z americké Vogue nezahálely a připravily pro nás letní výběr letních bot, které by si samy vybraly na dovolenou. Samozřejmě vybíraly pečlivě a většina bot stojí více než 100 dolarů...


První kolekci bot navrhla tato Britka žijící v New Yorku před dvěma lety. Kolekce byla tak úspěšná, že dneska její boty nosí hvězdy typu Taylor Swift, Jennifer Aniston, Demi Moore a další...
Fotograf Peter Lippmann patří mezi nejlepší a nejuznávanější fotografy světa. Není se tedy čemu divit, že ho Christian Louboutin oslovil pro nafocení své zimní kolekce.
Každý rok značka H&M osloví na spolupráci slavnou světovou značku a vytvoří exkluzivní kolekci dostupnou široké veřejnosti za dostupné ceny. Letos došlo i na spolupráci s Donatellou Versace!
Je neuvěřitelné talentovaný a jeho boty jsou vždy událostí sezóny. Přestože nejsou určené pro běžné nošení, ale spíše pro výstavy a galerie, zbožňujeme je!
A máme pro vás další objev. Boty na vysokém podpatku zdobené originální grafikou. Žádná mainstreamová záležitost, ale street style ve spojení s uměním. Skutečně!


Sexy, elegantní a 100% z Itálie. To je letní kolekce slavného Itala Gianmarca Lorenzi. Typické platformy, extrémní jehlové podpatky a kvalitní materiál.
Odpočet času na oficiálních stránkách návrháře již skončil a božský Louboutin nám představil svou kolekci Pre-Fall kolekci.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.