MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Aktuální kolekce italského módního domu Versace přináší pestrobarevnou kolekci plnou zajímavých střihů inspirovanou rozvernými 60. lety.
Nová dámská kolekce francouzské značky Yves Saint Laurent je již v prodeji také v České republice.
Značka zdravotní obuvi Scholl už několikátým rokem po sobě překvapuje zdařilými fashion kolekcemi dámských bot.


Ojedinělá akce zaměřená na podporu českých designerů proběhla minulý týden pod patronací privátního nákupního klubu BigBrands.
Milujete boty? Opravdu? A kolik vlastníte opravdu zajímavých párů? Ani my v redakci nemáme plný botník světových značek... ale i přesto jsme pro vás představili náš výběr nejvíce sexy bot pro letošní jaro...
A máme tady další super akci - prodejní výstava českých designérů v samotném centru Prahy - v pasáži Černá růže.
Podívejte se na nejkrásnější padesátku bot pro letošní léto podle módních redaktorek časopisu VOGUE. Budete překvapené jejich výběrem ...
Sexy, jednoduché a sofistikované. Boty, kabelky a další doplňky od Donny Karan jsou nenásilně šik a připravené doprovodit vás, kamkoliv se na sklonku léta vydáte.


Barevná, romantická, svůdná a plná nápadů - tak by se dala popsat jarní kolekce slavné americké designérky Betsey Johnson.
Limitovaná edice kabelky Pliage, kterou pro značku Longchamp tradičně vytvořil Jeremy Scott. Tento originální kousek bude k dostání ve vybraných českých obchodech od července 2011.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.