MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Americký návrhář Steve Madden vybudoval jednu z ikonických značek obuvi. V roce 1990 v Queensu to začalo skromnou investicí a pro nás milovníky obuvi jen dobře, vznikla značka, která spojuje zkušenosti s unikátními a kreativními návrhy.
Van Graaf je letos opět partnerem soutěže Junior Talent 2017, pořádané v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
Pro letošní jaro a léto je žena podle značky Roger Vivier připravena na cestu a přichází se svým jedinečným smyslem pro luxus a sofistikovanost. Pařížanka v její duši se nezapře. Hravě přechází z každodenního okamžiku do nočního života.


Pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele značka Gucci nově definuje luxus 21. století a představuje vrchol italského řemeslného zpracování. Představuje kolekci Queercore pojmenovanou podle punkové subkultury 80. let.
Obuv Shellys London je stvořena pro dívku, která vyčnívá z davu, je sebevědomá, jedinečná, originální. Nevěříte? Vysoké platformy, originální vzory, to vše vám zajistí pozornost.
Značka Nasty Gal se specializuje na módu pro mladé. Založila ji Sophia Amoruso v roce 2006. Sídlo má ve Státech a nyní prodává oblečení, doplňky a obuv do více jak 60 zemí.
Slavnou pláží Ipanema v brazilském Riu de Janeiru se inspirovala kreativní návrhářská dvojice Dyrberg a Kern. Šperky navržené pro letošní sezonu kombinují barevný a temperamentní jihoamerický styl s čistým a jednoduchým stylem evropského severu.
Nový model hodinek má v samém středu slona, který odkazuje na úžasná dobrodružství ve vzdálených exotických krajinách, a zároveň ztělesňuje ducha odvážného cestování, který je charakteristický pro značku Louis Vuitton.


Italský návrhář luxusní obuvi Giuseppe Zanotti a proslulá Jennifer Lopez spojili své síly a vznikla exkluzivní kolekce obuvi a doplňků.
Boty značky United Nude překvapují nejen svými extravagantními podpatky, ale i provedením. Díky inovativním technologiím budete doslova nepřehlédnutelná, ať už se jedná o tvar podpatku nebo barvu obuvi.
<<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.