MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Italské luxusní lodičky značky Casadei jsou symbolem okázalého luxusu a sex appealu. Pravidelně bývají ozdobou červených koberců na hollywoodských premiérách, parties a vůbec všech důležitých akcí, kde bývají celebrity...
Jaro plné zábavy a romantiky předpovídá nová kolekce Charlotte Olympia. Romantické zdobení, platformy, podpatky a barvy... to vše najdete v nové jarní kolekci...
Představujeme vám velkou galerii jarní kolekce Christiana Louboutina pro rok 2011. Podívejte jaké boty se budou nosit na červených kobercích... a možná nejen tam!


Klasika s nádechem Newyorského glamouru. To je kolekce doplňků americké značky DKNY pro jaro 2011. Precizní, i když naoko nedbalá, každý její kousek má sexy šmrnc.
Nádherná a oslňující jsou čtyři nové řady šperků od francouzské značky Louis Vuitton. Kolekce plné barev a různorodých materiálů, které podtrhnou vaší osobnost...
Nová dámská kolekce francouzské značky Yves Saint Laurent je již v prodeji také v České republice. Rafinované modely můžete zakoupit exkluzivně v pražském Simple Concept Store.
Ailleurs... Někde jinde...Louis Vuitton přináší představu léta - ročního období, kdy, nespoutaní a lačnící po dobrodružství, sníme o exotických destinacích a zážitcích.
Pražský SIMPLE concept store představil zajímavou spolupráci s ateliérem designu oděvu a obuvi Vysoké školy uměleckoprůmyslové pod vedením úspěšné módní návrhářky Liběny Rochové.


Z archivů proslulé značky Balenciaga si i Vy budete moci vybrat ten svůj a stát se tak majitelkou výjimečného kousku objednaného na zakázku.
Barevná, romantická, svůdná a plná nápadů - tak by se dala popsat jarní kolekce slavné americké designérky Betsey Johnson.
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.