MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Liam Fahy je vycházející hvězda mezi obuvnickými designéry jako je J. Choo, M. Blahnik nebo Brian Atwood. Jeho první debutová kolekce přináší nejen inovativní design a nádherné barvy, ale také ženskost...
Vítěze Cen Akademie designu ČR CZECH GRAND DESIGN vyhlásila Akademie designu České republiky 12. února 2011 ve Stavovském divadle již popáté. Slavnostní vyhlášení výsledků moderoval Marek Eben.
Díky pozvolnému vstupu nových značek na trh a otevírání značkových butiků prožívají i české šatníky oživení. Na český trh míří členské módní kluby.


Nová kolekce světově známé značky hýří luxusem, barvami a okázalostí. Podívejte se na novou kolekce značky Louis Vuitton - zjistíte, proč tuto značku musíte zbožňovat...
Šéfredaktorka módního magazínu Harpers´ Bazaar Barbora Nesvadbová je již řadu let tváří značky Tatiana módní designérky Tatiany Kovaříkové. A nafotila pro tuto značku i aktuální kolekci podzim - zima 2010/2011.
Louis Vuitton uvádí novou řadu malých kožených doplňků a obuvi se známým punkovým leopardím vzorem, který vytvořil umělec Stephen Sprouse, a to hned v několika nových barvách.
Pokud máte rádi módní designové šperky, navštivte pražský Simple concept store. Ten nově nabízí zajímavé kousky z dílny Lary Bohinc - vycházející hvězdy ve světě luxusních značek!
Jeho úmrtí na začátku tohoto roku způsobilo šok. Ve 40 letech se rozhodl sám odejít z tohoto světa, spekuluje se, že se nedokázal vyrovnat se smrtí své matky.


Originální, moderní a přitom elegantní. To je nová kolekce mladé designérky Zuzany Serbakové. Její poslední kolekci jste mohli vidět na výstavě Design blok 2010, kde sklidila velký úspěch. Zuzana ve své tvorbě používá neobvyklé materiály a postupy.
Sázkové kanceláře ve Velké Británii už mají kurz pro módní designéry a jejich šance na to, že si právě jejich boty obuje příští britská princezna Kate Middleton!
<<< 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.