MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Bottega Veneta představuje svou reklamní kampaň pro kolekci jaro/léto 2017: Art of Collaboration, kterou si vzal pod taktovku fotograf Todd Hido.
Boty nebo večerní psaníčko podle vašich představ? V butiku Jimmy Choo se vaše přání může proměnit ve skutečnost.
Právě teď je ten pravý čas trochu se odměnit a pořídit si malou drobnost pod vánoční stromeček.


Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Krásné výlohy můžete vidět i v Praze u Tiffanyho v Pařížské 10.
Reebok pokračuje v tvůrčí spolupráci s Kendrickem Lamarem. Americký rapper přidává modelem Classic Leather Lux poslední příspěvek do ´Red and Blue´ série, která symbolizuje rivalitu gangů v jeho rodném městě.
To nejlepší z francouzské módy přináší exkluzivně společnost LBM v podobě módního domu Saint Laurent. Doplňky jakými jsou například kabelka Collége Monogram s ikonickou sponou YSL, klasické jehlové podpatky nebo oblíbené star tenisky.
U příležitosti padesátiletého výročí kariéry Rosy Oriol ve světě šperků, uvádí značka TOUS kolekci, která je inspirována klasickými šperky z historie TOUS a skládá poctu autentickému odkazu značky v oblasti navrhování a výroby šperků.
Anglická návrhářka Charlotte Olympia tvoří své půvabné a pohodlné modely v současné módní linii. Společnost LBM rozšiřuje své portfolio a exkluzivně přináší do Prahy řadu bot a doplňků zdobených její značkou - charakteristickou zlatou pavučinou.


Rita Ora pokračuje ve spolupráci se značkou Tezenis. Ikonický a osobitý styl, skvělé doplňky v každém slova smyslu - atmosféra exkluzivních DJs, party a nocí, u nichž si přejeme, aby nikdy neskončily.
Dovednost italských ševců a nápaditost návrhářů a designérů dokážou i obuv pro chladnější měsíce roku povýšit na pravé umění. Dámská kolekce Baldinini se nese v tlumenějších barvách, nic méně i tak rozzáří nejeden elegantní outfit.
<<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.