MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Právě teď je ten pravý čas trochu se odměnit a pořídit si malou drobnost pod vánoční stromeček.
Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Krásné výlohy můžete vidět i v Praze u Tiffanyho v Pařížské 10.
Reebok pokračuje v tvůrčí spolupráci s Kendrickem Lamarem. Americký rapper přidává modelem Classic Leather Lux poslední příspěvek do ´Red and Blue´ série, která symbolizuje rivalitu gangů v jeho rodném městě.


To nejlepší z francouzské módy přináší exkluzivně společnost LBM v podobě módního domu Saint Laurent. Doplňky jakými jsou například kabelka Collége Monogram s ikonickou sponou YSL, klasické jehlové podpatky nebo oblíbené star tenisky.
U příležitosti padesátiletého výročí kariéry Rosy Oriol ve světě šperků, uvádí značka TOUS kolekci, která je inspirována klasickými šperky z historie TOUS a skládá poctu autentickému odkazu značky v oblasti navrhování a výroby šperků.
Anglická návrhářka Charlotte Olympia tvoří své půvabné a pohodlné modely v současné módní linii. Společnost LBM rozšiřuje své portfolio a exkluzivně přináší do Prahy řadu bot a doplňků zdobených její značkou - charakteristickou zlatou pavučinou.
Rita Ora pokračuje ve spolupráci se značkou Tezenis. Ikonický a osobitý styl, skvělé doplňky v každém slova smyslu - atmosféra exkluzivních DJs, party a nocí, u nichž si přejeme, aby nikdy neskončily.
Dovednost italských ševců a nápaditost návrhářů a designérů dokážou i obuv pro chladnější měsíce roku povýšit na pravé umění. Dámská kolekce Baldinini se nese v tlumenějších barvách, nic méně i tak rozzáří nejeden elegantní outfit.


Rozehrajte šachovou hru na diamantové a rubínové šachovnici. Geometrické tvary a kombinace černých, hnědých a bílých diamantů nebo rudých rubínů dominují v nové kolekci ALO diamonds nabízející prsteny, náramky anebo náušnice.
Bulgari představuje svou novou dámskou vůni Rose Goldea. Ke klíčovým inspiracím patří kultovní šperk Serpenti (had) - i díky němu se z Rose Goldea stává neodolatelný symbol plný náznaků a očekávání.
<<< 3.2 4.2 5.2 6.2 7.2 8.2 9.2 10.2 11.2 12.2 13.2 14.2 15.2 16.2 17.2 18.2 19.2 20.2 21.2 22.2 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.