MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Reebok pokračuje v tvůrčí spolupráci s Kendrickem Lamarem. Americký rapper přidává modelem Classic Leather Lux poslední příspěvek do ´Red and Blue´ série, která symbolizuje rivalitu gangů v jeho rodném městě.
To nejlepší z francouzské módy přináší exkluzivně společnost LBM v podobě módního domu Saint Laurent. Doplňky jakými jsou například kabelka Collége Monogram s ikonickou sponou YSL, klasické jehlové podpatky nebo oblíbené star tenisky.
U příležitosti padesátiletého výročí kariéry Rosy Oriol ve světě šperků, uvádí značka TOUS kolekci, která je inspirována klasickými šperky z historie TOUS a skládá poctu autentickému odkazu značky v oblasti navrhování a výroby šperků.


Anglická návrhářka Charlotte Olympia tvoří své půvabné a pohodlné modely v současné módní linii. Společnost LBM rozšiřuje své portfolio a exkluzivně přináší do Prahy řadu bot a doplňků zdobených její značkou - charakteristickou zlatou pavučinou.
Rita Ora pokračuje ve spolupráci se značkou Tezenis. Ikonický a osobitý styl, skvělé doplňky v každém slova smyslu - atmosféra exkluzivních DJs, party a nocí, u nichž si přejeme, aby nikdy neskončily.
Dovednost italských ševců a nápaditost návrhářů a designérů dokážou i obuv pro chladnější měsíce roku povýšit na pravé umění. Dámská kolekce Baldinini se nese v tlumenějších barvách, nic méně i tak rozzáří nejeden elegantní outfit.
Rozehrajte šachovou hru na diamantové a rubínové šachovnici. Geometrické tvary a kombinace černých, hnědých a bílých diamantů nebo rudých rubínů dominují v nové kolekci ALO diamonds nabízející prsteny, náramky anebo náušnice.
Bulgari představuje svou novou dámskou vůni Rose Goldea. Ke klíčovým inspiracím patří kultovní šperk Serpenti (had) - i díky němu se z Rose Goldea stává neodolatelný symbol plný náznaků a očekávání.


Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Něha - jemné náramky, náhrdelníky a náušnice v různých tvarech a barvách zlata.
Nové auditorium v sídle skupiny Calzedonia se přeměnilo na přehlídkové molo pro fashion show značky Tezenis. Zábava, móda a hudba byly hlavními hvězdami této neopakovatelné show.
<<< 3.4 4.4 5.4 6.4 7.4 8.4 9.4 10.4 11.4 12.4 13.4 14.4 15.4 16.4 17.4 18.4 19.4 20.4 21.4 22.4 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.