MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Vzory, vzory a zase vzory. Nové kolekce světových módních značek, které jsou aktuálně k dostání ve VAN GRAAF, tento takřka nesmrtelný módní trend pojaly po svém a přicházejí s opravdu jedinečnou ideou - interiérovými motivy.
Inovativní novou řadu zavazadel na kolečkách pro cestovatele 21. století navrhl designér Marc Newson a z technického hlediska se jedná o nejpropracovanější design a konstrukci.
Retro střih, který se po 50 letech opět vrací. Aktuální verze džínů 505 C je lehce zmodernizovaná. Návrháři značky vytvořili dokonalý slimový střih s rovnými nohavicemi. Jsou sexy, zip stáhne i případné bříško a vykreslí plný zadeček typický pro oblíbené vintage střihy levisek.


Univerzální nadčasové modely, které je možné zakoupit i nosit po celý rok a jejichž siluetu lze pomocí stahovacích pásků přizpůsobit jakékoliv postavě. Black Collection značky IMRECZEOVA.
Značka Louis Vuitton se nyní vydává do tropů - do Brazílie, kam přiváží charakteristické francouzské "umění žít", pro které je tato země blízko rovníku ideální kulisou.
Tak jako každý rok přichází módní značka TIQE designérky Petry Balvínové se speciální limitovanou letní kolekcí. Oblíbené dlouhé šaty z jemného hedvábí, určené pro horké letní dny, letos zdobí květinové vzory v boho-chic stylu.
Americký návrhář Stuart Weitzman dokáže, aby se žena cítila sebevědomá a krásná. Vynalézá nové siluety, využívá rozmanité materiály, ale hlavně navrhuje boty, které vaše nohy pohladí a ozdobí.
Gucci je další ze světových módních značek s nezaměnitelným logem. Propletená písmena "GG" vás nenechají na pochybách, že jedná o módní italskou značku. Založil ji Guccio Gucci již v roce 1921.


Zuzana Kubíčková představila svoji kolekci podzim/zima 2016. Hlavním inspirativním prvkem pro nadcházející sezónu se stal hřejivý skotský mohér.
Sophia Webster představuje svou první ucelenou kolekci kabelek. Jako boty, které Sophia navrhuje, tak i modely kabelek jsou plné fantazie a ženskosti.
<<< 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 9.5 10.5 11.5 12.5 13.5 14.5 15.5 16.5 17.5 18.5 19.5 20.5 21.5 22.5 23.5 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.