MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Tak jako každý rok přichází módní značka TIQE designérky Petry Balvínové se speciální limitovanou letní kolekcí. Oblíbené dlouhé šaty z jemného hedvábí, určené pro horké letní dny, letos zdobí květinové vzory v boho-chic stylu.
Americký návrhář Stuart Weitzman dokáže, aby se žena cítila sebevědomá a krásná. Vynalézá nové siluety, využívá rozmanité materiály, ale hlavně navrhuje boty, které vaše nohy pohladí a ozdobí.
Gucci je další ze světových módních značek s nezaměnitelným logem. Propletená písmena "GG" vás nenechají na pochybách, že jedná o módní italskou značku. Založil ji Guccio Gucci již v roce 1921.


Zuzana Kubíčková představila svoji kolekci podzim/zima 2016. Hlavním inspirativním prvkem pro nadcházející sezónu se stal hřejivý skotský mohér.
Sophia Webster představuje svou první ucelenou kolekci kabelek. Jako boty, které Sophia navrhuje, tak i modely kabelek jsou plné fantazie a ženskosti.
Barevná paleta pro tentokrát odráží jemné pastelové odstíny, které připomínají tahy štětcem snažící se zachytit vlny Středozemního moře a povýší tak šaty, sukně nebo halenky na hotová umělecká díla.
Exkluzivní kolekce Gimmy Baldinini uchvátí bohatými výtvarnými detaily, vášnivě kreativními podpatky a až mistrně sochařsky opracovanými klíny. Elegantní vzhled podtrhují barvy a fascinující odrazy světla od rozmanitě upravených povrchů obuvi.
Italská móda je elegantní a jednoduchá a podmanila si tak celý svět. Značka FIORANGELO posunula povědomí o italské kvalitě ještě dál. Smyslem pro detail, nápaditost a hlavně uměním podtrhnout ženskou krásu.


Sídlo a mozek italského Harmont&Blaine se nachází v nádherném prostředí Neapole. Odtud také návrháři čerpají svoji inspiraci. Vždyť město je plné nekonečné škály barev a motivů.
Jméno amerického módního návrháře je světoznámou značkou v módním průmyslu. Jeho ikonické kabelky poznáte podle nezaměnitelného loga. A boty samozřejmě v kolekci nesmí chybět.
<<< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.