MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Gucci je další ze světových módních značek s nezaměnitelným logem. Propletená písmena "GG" vás nenechají na pochybách, že jedná o módní italskou značku. Založil ji Guccio Gucci již v roce 1921.
Zuzana Kubíčková představila svoji kolekci podzim/zima 2016. Hlavním inspirativním prvkem pro nadcházející sezónu se stal hřejivý skotský mohér.
Sophia Webster představuje svou první ucelenou kolekci kabelek. Jako boty, které Sophia navrhuje, tak i modely kabelek jsou plné fantazie a ženskosti.


Barevná paleta pro tentokrát odráží jemné pastelové odstíny, které připomínají tahy štětcem snažící se zachytit vlny Středozemního moře a povýší tak šaty, sukně nebo halenky na hotová umělecká díla.
Exkluzivní kolekce Gimmy Baldinini uchvátí bohatými výtvarnými detaily, vášnivě kreativními podpatky a až mistrně sochařsky opracovanými klíny. Elegantní vzhled podtrhují barvy a fascinující odrazy světla od rozmanitě upravených povrchů obuvi.
Italská móda je elegantní a jednoduchá a podmanila si tak celý svět. Značka FIORANGELO posunula povědomí o italské kvalitě ještě dál. Smyslem pro detail, nápaditost a hlavně uměním podtrhnout ženskou krásu.
Sídlo a mozek italského Harmont&Blaine se nachází v nádherném prostředí Neapole. Odtud také návrháři čerpají svoji inspiraci. Vždyť město je plné nekonečné škály barev a motivů.
Jméno amerického módního návrháře je světoznámou značkou v módním průmyslu. Jeho ikonické kabelky poznáte podle nezaměnitelného loga. A boty samozřejmě v kolekci nesmí chybět.


Britská návrhářka Sophia Webster přidala ke svým botám křídla. V kolekci podzim/zima 2015 jsou i kotníčkové boty zdobené tímto neobvyklým doplňkem.
Louis Vuitton představuje svoji novou kampaň "Spirit of Travel" s hvězdami Michelle Williams a Alicií Vikander.
<<< 5.2 6.2 7.2 8.2 9.2 10.2 11.2 12.2 13.2 14.2 15.2 16.2 17.2 18.2 19.2 20.2 21.2 22.2 23.2 24.2 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.